• شناسه خبر : 69484
  • تاریخ انتشار : 10 آذر 1401 - 11:47

زهرا قدیمی در آیین تجلیل از فرشتگان سلامت:

شغل پرستاری از جنس ایثار، تعهد و عشق است

عضوشورای شهر گفت: پرستاران با خدمات ارزنده و صادقانه خود شکیبایی، ایثار،تعهد و عشق به همنوع را به تصویر می کشند.

زهرا قدیمی: شغل پرستاری از جنس ایثار ،تعهد و عشق است

به گزارش شهرخوان، زهرا قدیمی دبیر دوم شورای اسلامی شهر اردبیل در جشن نسیم مهر که بمناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با حضور پرستاران در فرهنگسرای بانوان و خانواده شهرداری اردبیل برگزار شد؛ تصریح کرد: شغل پرستاری از جمله ارزشمندترین پیشه ها است که پرستاران با خدمات ارزنده و صادقانه خود شکیبایی، ایثار،تعهد و عشق به همنوع را به تصویر می کشند.

 قدردان ایثار و صبوری پرستاران هستیم

وی ضمن تکریم و قدرشناسی از تلاشهای بی منت و فداکارانه تمامی پرستاران شهر اردبیل گفت: در طی دوسال اخیر در زمانی که کرونا شرایط بحرانی در جامعه ایجاد کرده بود و امنیت سلامت شهروندان را تهدید می کرد، این پرستاران و مدافعان سلامت بود که با غیرت و با قلبی پراز مهر و مهربانی و صبر و ایثار در صحنه حضور و در خط مقدم بودند.

دبیر دوم شورای شهر اردبیل همچنین با بیان اینکه از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل قدردان مدافعان سلامت شهر هستیم افزود: از خداوند منان سلامتی و عزتمندی را برای جامعه فرهیخته حوزه سلامت مسئلت داریم و یاد و خاطره ی شهدای شامخ جامعه پرستاری شهر اردبیل را گرامی می داریم.

زهرا قدیمی عضو شورای اسلامی شهر اردبیل نیز با بیان اینکه قدردان ایثار و صبوری مدافعان سلامت شهر هستیم، گفت: پرستاران با خدمات ارزنده و صادقانه خود شکیبایی، ایثار، تعهد و عشق به همنوع را به تصویر می‌کشند.

این عضو شورا گفت: امروز به بهانه تکریم عزیزانی در این محفل جمع شده‌ایم که واژه مقدس مدافعان سلامت را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه امروزه شان و جایگاه پرستاران و مدافعان سلامت بیش از پیش برای همگان آشکار شده است؛ افزود: هدف از برگزاری این جشن تکریم مقام پرستار، توسط اداره سلامت شهرداری اردبیل است.

در انتهای مراسم با اهدای لوح و شاخه گل از پرستاران نمونه بیمارستان‌های شهر اردبیل تجلیل شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up