• شناسه خبر : 70549
  • تاریخ انتشار : 09 بهمن 1401 - 02:55

سخنگوی شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه مشارکت صاحب نظران در تصمیمات شورا باید افزایش یابد، گفت: نگاه جامع و پرهیز از تکروی های باید الگوی مدیریت شهری باشد.

سلامت صفری: بدنبال افزایش مشارکت مردم در تصمیمات شورا هستیم

به گزارش شهرخوان، سلامت صفری در مراسم افتتاح مرکز مطالعات و پژوهش شورای اسلامی شهر با بیان اینکه امروز افتتاح مرکز پژوهش شورا مهر تایید علم محور بودن شورای ششم است؛گفت: راه اندازی مرکز مطالعات و پژوهش شورای اسلامی شهر اردبیل به جهت نیاز و اهمیت اثربخشی آن در مدیریت شهری است. در شورای چهارم مرکز پژوهش شهرداری، اتاق فکر شهرداری و دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری افتتاح شد و در شورای دور ششم با افتتاح این مرکز، پازل پژوهشی مدیریت شهری تکمیل خواهد شد.

عضو شورای شهر اردبیل بیان کرد: میتوان با تعریف سند چشم انداز و نگاه جامع و پرهیز از تکروی های مدیریتی در این مرکز، بقا ودوام و اثربخش بودن آن را تضمین کرد و تلاش این است که در مدیریت شهری برنامه ها را با مراکز دانشگاهی، علمی،پژوهشی، فناوری و با توانمندی های استانی اتصال داده و همسو کنیم.

سخنگوی شورای شهر با بیان اینکه موفقیت این مرکز با مشارکت کل اعضای شورای شهرخواهد بود،تصریح کرد: بطور مثال شورای ششم به دنبال بالا بردن عمر مصالح بتنی با یک تغییر رویکرد از ۷ سال به ۷۰ سال است.

سلامت صفری ادامه داد: امروز مبارزه با فساد اداری با ایجاد سیستم زیرساختی، بستن سقف بودجه واقعی، آسفالت مقاوم، توسعه فضای سبز و ارتقاء سطح گردشگری، یخ زدایی به صورت محلول و به غیر از روش نمک پاشی، تکمیل سامانه های شهرداری الکترونیک و حرکت به سمت شهر هوشمند؛ اولویت بندی برنامه های عمرانی و پروژه های ماندگار، شناسایی معضلات و مشکلات و بحث پیشگیریی از آسیبهای شهری ودستیابی به فناوری‌های نوین مدیریتی و سایر موارد دیگر از دغدغه های شورای ششم است که این نمونه ها می تواند در دستور کار مرکز پژوهش و در بتن و متن برنامه‌های مصوب قرار گرفته و از حمایت کل اعضای محترم شورا نیز برخوردار شوند.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: نظر به جایگاه علمی هر تک تک اعضای شورا همه عزیزان امیدوارند که مسئولین، صاحب نظران و اساتید و مراکز دانشگاهی و مسئولان علمی و فرهنگی شهر با این مرکز ارتباط برقرار کرده و با مشارکت خود در تصمیم گیری های علمی، شورا را یاری و سطح مدیریت شهری را ارتقا بخشنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up