• شناسه خبر : 70688
  • تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401 - 08:47

امام جمعه اردبیل با اشاره با تاکید بر توجه بیشتر به حاشیه‌ شهر وافزایش فضای سبز گفت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در کنار حوزه‌های عمران باید به موضوعات فرهنگی هم ورود کنند.

سید حسن عاملی: شهرداری به موضوعات فرهنگی ورود کند

به گزارش شهرخوان، سیدحسن عاملی در آیین تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اردبیل به شورا اسلامی شهر، اظهار کرد: در راستای توسعه و آبادانی شهر، شهرداری و شورای اسلامی شهر برنامه‌های بزرگی را در سطح شهر اجرا کردند که این اقدامات مطلوب و شایسته است و باید تداوم داشته باشد.

وی در ادامه خواستار توجه ویژه به حاشیه شهر شد و افزود: حاشیه‌های شهر اردبیل به شکل ویژه نیازمند توجه و‌ بهسازی توسط شهرداری و دستگاه‌های مربوطه اجرایی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به فضای سبز اردبیل و لزوم بالا بردن سرانه فضای سبز، افزود: شهرداری اردبیل در بحث خیابان‌ کشی و ایجاد پارک‌ها به گونه‌ای تصمیم گیری کنند که با افزایش جمعیت و توسعه، شهروندان به شکل کامل از امکانات لازم بهره‌مند شوند؛ همچنین ایجاد پارک‌ها و کاشت نهال و درختچه و نگهداری آنان زیباسازی شهر را دو چندان می‌کند.

سیدحسن عاملی با بیان این‌که اقدامات شهرداری در حوزه‌های عمران و آبادانی قابل تقدیر است، بیان کرد: ضمن قدردانی از زحمات مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در حوزه‌های عمران و آبادانی، توصیه می‌کنیم به مباحث و بحث‌های فرهنگی هم ورود کنند.

وی با بیان این‌که فضای سبز یک موضوع بسیار مهم و اساسی است، افزود: در سطح شهر اردبیل شاهد کمبود بسیار جدی فضای سبز هستیم و این امر باید با توجه ویژه دستگاه‌های اجرایی به وضعیت مطلوبی برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up