• شناسه خبر : 70782
  • تاریخ انتشار : 17 بهمن 1401 - 10:02

عضو شورای شهر اردبیل گفت: برای بازنشستگان سایر ادارات و ارگان ها امکانات رفاهی و استفاده از هتل ها و مهمانسراها امکانپذیر است اما تاکنون شهرداری اردبیل در این زمینه اقدامی نکرده است.

ابراهیم صفری: بازنشستگان شهرداری حمایت نمی شوند

شهرخوان: ابراهیم صفری عضو شورای شهر اردبیل گفت: تعرفه عوارض محلی و بهای خدمات ۱۴۰۲ شهرداری به صورت دقیق و کارشناسی بررسی و تصویب شد که جا دارد از تلاشهای تک تک اعضای شورای شهر و دیگر همکاران شهرداری در خصوص تصویب این تعرفه تقدیر و تشکر نمایم.

وی افزود: باتوجه به اینکه نرخ این تعرفه با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شهروندان حداقل ۱۵ و حداکثر ۳۰ درصد افزایش داشت؛ اما در بخشی از این تعرفه حق مشرفیت برای مناطق کم برخوردار بر اساس ارزش منطقه تعیین شده است که اگر بخواهیم در این مناطق بازگشایی کنیم قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد.

ابراهیم صفری همچنین در حمایت از بازنشستگان شهرداری بیان کرد: برای بازنشسته گان سایر ادارات و ارگان ها امکانات رفاهی و استفاده از هتل ها و مهمانسراها در دیگر شهرها امکانپذیر است اما تاکنون شهرداری در این زمینه اقدامی نکرده است. حتی تخفیف برای صدور پروانه برای بازنشستگان در حال حذف شدن است که شایسته نیست این تخفیف که سالیان سال است ارایه می شود حذف شود.

رییس کمیسیون حقوقی و ایثارگران شورای شهر در خصوص توزیع میوه شب عید برای بازنشستگان شهرداری گفت: در سال گذشته بیشتر بازنشستگان گله مند بودند و انتظار دارند بعد از ۳۰ سال خدمت به این مجموعه، از طرحهای رفاهی هم بهره مند شود.

عضو شورای شهر اردبیل همچنین افزود: شایسته است شورا و شهرداری از فرزندان همکاران شهرداری که در ایام کرونا در حال خدمت بوده و فوت کردند حمایت کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up