• شناسه خبر : 71987
  • تاریخ انتشار : 21 فروردین 1402 - 01:05

به گفته رئیس شورای شهر اردبیل افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی با تائید فرمانداری و اعلام رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل تایید شد.

کرایه حمل ونقل عمومی درون شهری اعلام شد

تصویب لایحه تعرفه پیشنهادی نرخ کرایه ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری در سال ۱۴۰۲

به گزارش شهرخوان، جواد انصاری رئیس شورای شهر اردبیل در شصت و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در ماه مبارک رمضان و تقدیر و تشکر از همکاران شورا و شهرداری در تصویب بودجه وتعرفه ۱۴۰۲ گفت: اولین جلسه رسمی شورای شهر در سال جدید با حضور خبرنگاران با بررسی لوایح شهرداری اردبیل برگزار شد.

وی با بیان اینکه در ابتدای سال جدید اعضای شورای شهر و شهرداری اردبیل با تلاشی مضاعف در راستای توسعه شهری گام های اساسی خواهند برداشت؛افزود: در تصویب بودجه ۲ هزار میلیاردی شهرداری اردبیل برای سال ۱۴۰۲ با اینکه شهرداری اردبیل ۱۹۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد داده بود اما با توجه به رویکرد شورا مبنی بر توسعه متوازن و عدالت محوری در تمامی مناطق شهر، به پیشنهاد حداکثراعضای شورای شهر ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر افزایش یافت و درنهایت ۲ هزار میلیارد مصوب شد که این اتفاق مبارک برای شهروندان خواهد بود.

انصاری با اشاره به تصویب طرح پیشنهادی نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل درونی شهر اردبیل در سال ۱۴۰۲ گفت: میانگین افزایش نرخها ۵۰ درصد خواهد بود که این تعرفه در جلسه هیئت مدیره سازمان حمل و نقل توسط کارشناسان بررسی شد و جهت اجرا مجوز های لازم داده شد و پس از طی مراحل قانونی اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تمامی جلسات رسمی شورای شهر در سال جدید با حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up