• شناسه خبر : 72062
  • تاریخ انتشار : 25 فروردین 1402 - 12:37

به گفته رئیس شورای شهر اردبیل ابراهیم علیپور؛ جایگزین علیرضا غریبی شد. 

عضو جدید شورای شهر اردبیل معرفی شد

به گزارش شهرخوان، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با استعفای علیرضا غریبی از شورای اسلامی شهر اردبیل، ابراهیم علیپور به عنوان عضو جدید شورا معرفی می‌شود.

جواد انصاری با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی استعفای علیرضا غریبی از شورای اسلامی شهر اردبیل، در روزهای آتی ابراهیم علیپور به عنوان عضو جدید شورای شهر اردبیل معرفی و کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی افزود: پس از انتصاب علیرضا غریبی به عنوان مدیر شرکت دخانیات استان اردبیل و با استعفای وی از عضویت شورای شهر اردبیل و براساس نتایج انتخابات ششمن دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 1400، ابراهیم علیپور به عنوان نفر دوم علی‌البدل، به عنوان عضو جدید معرفی خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: ابراهیم علیپور با تائید و معرفی فرمانداری اردبیل در روزهای آتی در صحن شورا حضور یافته و با ادای سوگند، به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

ابراهیم علیپور به عنوان دومین علی البدل شورای شهر اردبیل، پس از استعفای ظهر امروز غریبی از شورا، بزودی وارد پارلمان محلی خواهد شد.

وی تحصیلات عالی در حوزه شهری دارد و با توجه به اینکه در بطن مناطق سیزده گانه، متولد و بزرگ شده و اشرافیت خوبی به مشکلات و محرومیت های این مناطق دارد، می توان به وی اولین و شاید خالص ترین نماینده مناطق سیزده گانه در شورای شهر اردبیل لقب داد.

اگر ابراهیم علیپور، همان ابراهیم علیپور روزهای قبل از انتخابات شورای شهر اردبیل باشد و گذر زمان در دو سال اخیر، احوالات وی را تحت تاثیر قرار نداده باشد، باید روزهای سختی را در بحث نظارت و مطالبات شهروندان، از شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل متصور باشیم‌.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up