• شناسه خبر : 73421
  • تاریخ انتشار : 20 مرداد 1402 - 12:22

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: مجوز اعمال تخفیف برای مطالبات شهرداری اردبیل به مناسبت هفته دفاغ مقدس و برگزاری کنگره شهدای 3400 شهید صادر شد.

میرمحمد سیدهاشمی

به گزارش شهرخوان، دکتر سیدهاشمی رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل از صدور مجوز برای اعمال کاهش در عوارضات شهرداری به مناسبت هفته دولت و دفاع مقدس خبر داد.

وی با بیان اینکه طبق سنوات گذشته شهرداری همزمان با هفته دولت و دفاع مقدس در مطالبات خود کاهش و تخفیف در عوارضات را اعمال می‌کند؛ افزود: امسال نیز همزمان با هفته دفاع مقدس و هفته دولت که مزین به اربعین حسینی و کنگره ۳۴۰۰ شهدای استان شده است این طرح اجرا خواهد شد.

وی گفت: لایحه کاهش و تخفیف در عوارضات شهرداری در جلسه رسمی شورای شهر مطرح و با موافقت اکثر اعضای شورای شهر به تصویب رسید و به زودی اجرا خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: شهروندان میتوانند با بهره گیری از این فرصت طلایی علاوه بر اینکه شهرداری را در اخذ مطالبات خود یاری کنند، بلکه عوارض و جرایم خود را بصورت اقساطی نیز پرداخت کنند.

سید هاشمی ادامه داد: جزئیات این طرح به زودی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت و عموم شهروندان و تمامی ادارات، بانک‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی می‌توانند با پرداخت ۵۰ درصد از بدهی خود به صورت نقدی و مابقی در پنج قسط عوارض خود را پرداخت کرده در توسعه و آبادانی شهر سهیم باشند.

شهرداری

بتجلیل از جواد انصاری رئیس شورای اسلامی شهر در سال اول و دوم دور ششم شورا

دکتر سید هاشمی رئیس شورای شهر اردبیل در جلسه رسمی ضمن تقدیر از تلاشهای اعضای هیئت رئیسه در سال دوم دور ششم شورا گفت: همواره هدف اصلی ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به شهر و شهروندان با بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و متخصص و حضور در کنار بزرگان جمع برای توسعه شهری است.

وی با اشاره به تلاشهای صادقانه حاج جواد انصاری بعنوان رئیس شورای شهر در سالهای اول و دوم افزود: در دو سال گذشته شاهد تلاش‌های صادقانه‌ اعضای هئیت رییسه بویژه رئیس شورا بودیم که امروز نیز قطعا رهنمودها و حمایت هایشان در ادامه مسیر یاریگر اعضای هیئت رئیسه جدید خواهد بود.

در این جلسه با اهدای لوح تقدیر و یادبود از طرف رئیس شورا و شهردار از زحمات خالصانه و صادقانه حاج جواد انصاری تقدیر و تشکر شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up