• شناسه خبر : 73428
  • تاریخ انتشار : 20 مرداد 1402 - 12:31

زهرا قدیمی عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه علیرغم اینکه کارمندان حوزه مالی هرساله در همایشها و دوره ها شرکت می کنند، گفت: متاسفانه برخی از کارمندان حوزه مالی کوچکترین تسلطی برای ارایه گزارش ندارند.

زهرا قدیمی: برخی از کارکنان مالی تسلطی به امور ندارند

به گزارش شهرخوان، زهرا قدیمی عضو شورای شهر اردبیل در هشتاد و یکمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل در خصوص لایحه تفریغ بودجه سال مالی ۱۴۰۰ شهرداری گفت: متاسفانه برخی از کارمندان حوزه مالی خود را فقط محدود به یک سری آمار، اعداد و ارقام کرده اند و هیچ انگیزه ای برای یادگیری تحلیل و تفسیر بودجه ندارند. به طوری که حتی کوچکترین تسلطی برای ارایه گزارش و ساده ترین توضیحات ندارند.

وی با بیان اینکه بایستی عملکرد مالی هر سال نسبت به سال گذشته بهبود یابد؛ افزود: استفاده از این تفاسیر وتحلیل ها قطعا در بهبود عملکرد سالهای آتی در حوزه مالی موثر خواهد بود.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: علیرغم اینکه کارمندان حوزه مالی هرساله در همایشها و دوره ها شرکت میکنند؛ اما در واقع مشخص است که این حضور در دوره ها مثمر ثمر نیست و لزومی برای هزینه زیاد جهت شرکت در این همایشها وجود ندارد.

قدیمی با اشاره به اینکه برخی کمیسیونهای تخصصی با استانداری و دیگر سازمانها بصورت مشترک داریم؛افزود: لذا تحقق بودجه در بسیاری از حوزه ها را میتوانیم با مشارکت و تعامل با این کمیسیونها تقویت کنیم.

وی در ادامه جلسه از شهردار اردبیل خواست مشکل کارگران فصلی شهرداری را که حق وحقوق بیمه ای آنان توسط پیمانکاران تضییع شده است را پیگیری کند.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: بیش از یک ونیم سال است که موضوع بیمه کارگران فصلی را پیگیریم اما متاسفانه تاکنون پاسخی دریافت نکردیم و از شهردار اردبیل درخواست داریم با ورود به این موضوع حق بیمه کارگران را که پرداخت نشده از پیمانکاران اخذ کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up