• شناسه خبر : 74631
  • تاریخ انتشار : 27 دی 1402 - 08:12

سخنگوی شورای اسلامی گفت: سیاست کاری شهرداری اردبیل ابتدا برف روبی از بزرگراهها و خیابانهای اصلی و مسیرهای مراکز خدمات رسان و اموزشی و سپس ورود به کوچه ها و معابر فرعی است.

سلامت صفری

تاکید اعضای شورای شهر بر مکانیزه شدن خودروهای رفت و روب شهری

سلامت صفری سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل در ۹۶امین جلسه رسمی شورای شهر با اشاره به صدور مجوز بر انتشار آگهی مناقصه ی جهت انتخاب شرکت های پیمانکاری برای امورات رفت روب مناطق پنجگانه شهرداری گفت: در این جلسه بر مکانیزه شدن دستگاه های رفت و روب شهری در سنوات آتی ، نظارت بیشتر بر عملکرد شرکتها، توسط اعضای شورای شهر تاکید شد.

وی با اشاره به اینکه جهت افزایش بهره وری و ارتقا خدمات ارائه شده توسط شرکت های پیمانکاری و حفظ جان کارگران بایستی در آینده ای نزدیک این دستگاه ها مکانیزه شود؛ افزود: تقویت نظارت بر عملکرد شرکت ها نیاز موضوعی مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

عضو هیئت رییسه شورای شهر اردبیل همچنین با اشاره به تصویب لایحه متمم بودجه ۱۴۰۲ شهرداری و شورای شهر اردبیل با موافق اعضای شورای شهر گفت: متمم بودجه ۱۴۰۲ شهرداری با ۵۱۰ میلیارد تومان افزایش در سقف ۲۵۱۰ میلیارد تومان تصویب شد که سهم عمرانی ۷۰ درصد و جاری ۳۰ درصد بوده است.

وی افزود؛ از کل ۴۸۸ پروژه عمرانی ، تعداد ۲۱۰ پروژه با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد و ۳۴ پروژه بین ۵۰ تا ۷۰ درصد و ۱۱۰ پروژه زیر ۵۰ درصد و ۲۴ پروژه صفر درصد ارزیابی و بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام هم تاکید شد.

صفری همچنین از کمک مالی شورا و شهرداری به تامین بخشی از هزینه های مراسم فرهنگی جشنواره مربوط به مبارزه با مفاسد اقتصادی اشاره کرد و افزود: لایحه ی اجرای فیبر نوری در مجموعه مدیریت شهری با هدف افزایش سرعت اینترنت و ارتقا زیر ساخت شهر هوشمند بررسی و در نهایت تصویب شد.

نظارت میدانی اعضای شورای شهر بر عملکرد برف روبی شهرداری

سلامت صفری سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل در جلسه ویژه اضطراری اعضای شورای شهر اردبیل مبنی بر مدیریت برف روبی در سطح شهر گفت: در پی نزول برکات الهی و بارش شدید برف در شهر اردبیل، اعضای شورای شهر بر وظیفه نظارتی خود بر برف روبی توسط تیم خدماتی شهرداری اردبیل عمل می کند.

وی ضمن تقدیر ویژه از تک تک همشهریان عزیز و فهیم شهر اردبیل در راستای همکاری با شهرداری اردبیل در خصوص بازگشایی معابر از برف جهت تسهیل در تردد ور فت و آمد، گفت: تمامی مجموعه خدماتی شهرداری بصورت شبانه روزی در سطح شهر فعال هستند تا آرامش و آسایش در سطح شهر به حالت خود برگردد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر جهت نظارت میدانی در مناطق پنچگانه شهرداری حضور دارند؛ افزود: سیاست کاری شهرداری اردبیل ابتدا برف روبی از بزرگراهها و خیابانهای اصلی و مسیرهای مراکز خدمات رسان و اموزشی و سپس ورود به کوچه ها و معابر فرعی است.

صفری با عنوان اینکه اخذ برنامه کاری برف روبی شهرداری،گزارش روزانه برف روبی، گزارش تعداد ماشین الات و نیروهای فعال به تفکیک هر منطقه از جمله صورتجلسه جلسه تشکیل شده توسط اعضای شورای شهر اردبیل بود؛ افزود: همچنین در این جلسه بر آموزش شهروندی و تولیدمحتوای مجازی توسط سازمان فرهنگی ورزشی و پرهیز از اقدام سلیقه ای و خارج از برنامه در برفروبی تاکید شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل با دعوت از شهروندان به صبوری و همکاری شهروندان با شهرداری اردبیل جهت تسهیل در پاکسازی معابر بیان کرد: شهرداری اردبیل با سامانه ۱۳۷ در کنار شهروندان عزیز است و شهروندان میتوانند مشکلات خود در تردد را به این سامانه نیز جهت رسیدگی ارجاع دهند.

Snow removal of highways is the first priority of the municipalityدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up