• شناسه خبر : 75164
  • تاریخ انتشار : 25 فروردین 1403 - 01:42

بیوگرافی محمد عماد طالبلو – Mohamad Emad Talebloo

بیوگرافی محمد عماد طالبلو – Mohamad Emad Talebloo :

محمد عماد طالبلو (به انگلیسی Mohamad Emad Talebloo: ) متولد 30 فروردین ماه (19 آوریل) زاده تهران ، خواننده سبک پاپ کشور و متبحر در نوازندگی، عکاسی، فیلم برداری، و … می باشد. وی اکنون به عنوان بازیگر تئاتر و تلوزیون و خواننده در حال فعالیت می باشد. ما در این مقاله نگاهی به زندگی هنری ایشان می اندازیم.

زندگی نامه محمد عماد طالبلو :

محمد عماد طالبلو متولد 30 فروردین ماه (19 آوریل) متولد تهران دارای مدارک دانشگاهی زیر از دانشگاه های تهران می باشد :

⇦ کارشناسی در رشته عکاسی

⇦ کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش شبکه های کامپیوتری

و همچنین دارای استعداد های فراوانی می باشد که در ادامه مطالب به بررسی آن ها می پردازیم.

عکاسی و فیلم برداری :

محمد عماد طالبلو دوران دانشگاهی را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته عکاسی گذراند.او در ابتدا با یک دوربین ساده شروع به کار کرد. در کنار عکاسی، نمونه عکس ها و ویرایش آن ها را به طور کامل مشاهده و بررسی کرد. او برای متبحر شدن در حرفه خود به مطالعه کتاب های نقد عکاسی پیشرفته نیز پرداخت که باعث شد افکار او به سمت سبک های خلاقانه و ایده های جدید در حرفه عکاسی گرایش پیدا کند.

با توجه به علاقه زیاد در عکاسی ، رفته رفته به حرفه فیلمبرداری نیز نزدیک شد و توانست همانند عکاسی در این حرفه مهارت چشمگیری داشته باشد. به همین دلیل در این دو حرفه بخصوص در رسانه های اجتماعی (اینستاگرام و…) شهرت بسیاری پیدا کرد.

نوازندگی و خوانندگی:

محمد عماد طالبلو خواننده سبک پاپ کشور ، دارای صدای بسیار رسا و زیبا و آهنگ های دلنشین است.

او در کودکی استعداد خود را در موسیقی پیدا کرد و از همان موقع با حمایت خانواده به یادگیری آلات موسیقی پرداخت. اولین نمونه های موسیقی خود را با ترکیبی از آهنگ های قدیمی ساخت و در طول سال ها به عنوان یک نوازنده خودآموخته تجربیات زیادی در زمینه موسیقی کسب کرد.

همین علاقه و استعداد در موسیقی به محمد عماد طالبلو انگیزه زیادی داد تا با برخی نوازندگان و بهترین دی جی های دنیا آشنا شود و تجربیات زیادی در زمینه موسیقی کسب کند.

کامپیوتر :

وی تحصیلات دانشگاهی را نیز در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار ادامه داد. در ابتدا به عنوان کارآموز در زمینه برنامه نویسی مشغول به کار شد و با توجه به علاقه او در زمینه سخت افزار ، در کنار کارآموزی به طور خود کفا به آموزش های مرتبط با سخت افزار و شبکه های کامپیوتری تا سطح سیسکو پرداخت. او برای پیشرفت خود وارد بازار کار مرتبط شد و رفته رفته به یکی از متخصصین ماهر در زمینه شبکه های کامپیوتری تبدیل شد.

سایر فعالیت ها:

همچنین استعداد چشمگیری در زمینه گویندگی و صداپیشگی دارد و تاکنون به عنوان صداپیشه به جای برخی از شخصیت‌های مطرح کارتونی و سینمایی ایفای نقش کرده‌است.

Mohamad emad talebloo %D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF %D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%AF %D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%84%D9%88 mohamademad16

Instagram Mohamad Emad Talebloo

Website Mohamad Emad Talebloo

Facebook Mohamad Emad Taleblooدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up