• شناسه خبر : 8759
  • تاریخ انتشار : 05 تیر 1398 - 10:54

استاندار اردبیل با اشاره به عملیات اجرایی پروژه راه آهن میانه_ اردبیل ابراز خرسندی کرد و گفت: تمام کارگاه‌ها با حداکثر ظرفیت فعال هستند و در آینده نزدیک اعتبار لازم نیز به‌منظور تسریع در روند کار تزریق می‌شود‌.

اکبر بهنام جو

به گزارش شهرخوان، اکبر بهنام‌جو در جریان بازدید از محل ایستگاه جدید مسافری راه آهن میانه – اردبیل اظهار کرد: حدود۴۳درصد پروژه تا پایان سال‌جاری آماده ریل‌گذاری می‌شود و عملیات اجرایی باید به‌صورت پیوسته پیشرفت داشته باشد.

وی افزود: ایستگاه در حال اجرای راه آبی بیگلو که ایستگاه پایانی است به‌منظور بارگیری و استقرار تجهیزات واگن‌‌ها در نظر گرفته می‌شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه راه آهن اردبیل باید طبق جدول زمان‌بندی به اتمام برسد افزود: محدوده سه‌راهی کوراییم برای احداث ایستگاه مسافر به‌مساحت۱۰ هکتار زمین مطالعه می‌شود که بعد از کار کارشناسی و تملک اراضی توسط راه و شهرسازی و اعلام نظر نهایی مشاور در اختیار پیمانکار قرار می‌گیرد.

 

4063

وی بیان کرد: در ایجاد ایستگاه جدید باید همه جوانب اعم از فنی، اقتصادی و معایب و مزایای مکان به‌طور دقیق مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد.

بهنام‌جو پیشرفت فیزیکی ساختمان ایستگاه بارگیری را بیش از ۷۵درصد اعلام کرد و افزود: مصالح مورد نیاز ساختمان خریداری شده و بعد از محوطه‌سازی تکمیل می‌شود.

استاندار اردبیل از عملیات اجرایی پروژه راه آهن میانه_ اردبیل ابراز خرسندی کرد و افزود: تمام کارگاه‌ها با حداکثر ظرفیت فعال هستند و در آینده نزدیک اعتبار لازم نیز به‌منظور تسریع در روند کار تزریق می‌شود‌.

 

راه آهن

وی گفت: در سال‌جاری حدود ۴۰۰میلیارد تومان از محل اعتبارات پیش‌بینی شده و فاینانس داخلی بانک ملی به این پروژه اختصاص داده می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up