• شناسه خبر : 9730
  • تاریخ انتشار : 23 تیر 1398 - 12:44

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران ۱۳۳ جایگاه سوخت در نقاط مختلف استان اردبیل در فصل تابستان فعالیت می‌کند.

حجت مدنی
به گزارش شهرخوان، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران ۱۳۳ جایگاه سوخت در نقاط مختلف استان اردبیل در فصل تابستان فعالیت می‌کند.

سیدحجت مدنی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل با اشاره به ارائه خدمات مطلوب به مسافران در تابستان امسال اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران 133 جایگاه سوخت در نقاط مختلف استان اردبیل در فصل تابستان فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تمامی برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌ها برای جلب رضایت مسافران انجام شده است، افزود: با توجه به حجم ورود مسافران به استان اردبیل تمامی تدابیر و هماهنگی‌های لازم برای جلب رضایت مسافران وارد شده به استان اردبیل انجام می‌شود.

 

سی ان جی

مدنی از آمادگی تمامی تاسیسات استان اردبیل برای میزبانی مسافران خبر داد و تصریح کرد: تمهیدات لازم در راستای آمادگی تاسیسات انبار و تجهیزات ایمنی و فنی در جایگاه‌های عرضه اندیشیده شده و آموزش‌ها و توصیه‌های لازم به کارکنان ارائه شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به ناوگان حمل و نقل سوخت در سطح استان اردبیل بیان کرد: 255 دستگاه نفتکش در سطح استان اردبیل جهت حمل سوخت آماده ارائه خدمت هستند.

وی اظهار کرد: امیدواریم با ارائه خدمات سوخت‌رسانی مناسب به همشهریان و مسافران استان اردبیل سفری خاطره‌انگیز به هموطنان عزیزمان رقم بزنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up