• شناسه خبر : 11791
  • تاریخ انتشار : 06 شهریور 1398 - 09:03

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: درصدد هستیم با تزریق به موقع اعتبارات و در نظر گرفتن فصول کاری استان اتمام پروژه‌ها در اسرع وقت به اتمام رسانده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۰۱ پروژه‌ راکد در اردبیل داریم که برای فعال‌سازی این پروژه‌ها تلاش جدی مبنای کار است.

مسعود امامی‌یگانه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر 101 پروژه‌ راکد در اردبیل داریم که برای فعال‌سازی این پروژه‌ها تلاش جدی مبنای کار است و درصدد هستیم در اجرای پروژه‌های عمرانی استان تلاش وافری داشته باشیم.

253 طرح عمرانی با 2.5 هزار میلیارد ریال در استان اجرا می‌شود

وی با اشاره به این که 253 طرح عمرانی با 2.5 هزار میلیارد ریال در استان اجرا می‌شود بیان کرد: مهم‌ترین اولویت ما تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی است تا بتوانیم در این زمینه موفق عمل کرده و در راستای توسعه فضاهای آموزشی و عمران شهرها و روستاها و نیز طرح هادی در سطح استان اقدام کنیم.

پروژه عمرانی

ارائه تسهیلات برای اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی اولویت اساسی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ارائه تسهیلات برای اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی اولویت اساسی است و درصدد هستیم با تزریق به موقع اعتبارات و در نظر گرفتن فصول کاری استان اتمام پروژه‌ها در اسرع وقت به اتمام رسانده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

احداث 153 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل

امامی‌یگانه تصریح کرد: احداث 153 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل تحقق یافته و 148 کیلومتر نیز در حال احداث است که امیدواریم با توسعه بزرگراه در استان اردبیل از تصادفات تا حد امکان جلوگیری کرده و شاهد بهبود وضعیت موجود در تلفات محورهای مواصلاتی و جاده‌ای باشیم.

پروژه عمرانی بزرگراه

وی اظهار کرد: میزان اعتبارات تحخصیص یافته به حوزه راه قابل قبول بوده و نسبت به سال گذشته 3.5 برابر افزایش یافته است که این موضوع نشان از لزوم توجه به این حوزه به خصوص در استان است که امیدواریم با وحدت رویه و همدلی در این زمینه به شکل قابل قبول عمل کنیم.


افزایش 3.5 برابری اعتبارات تحخصیص یافته به حوزه راه اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up