• شناسه خبر : 23562
  • تاریخ انتشار : 11 بهمن 1398 - 01:24

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب از دستگیری ۴ مرد جوان که با تصاویر کارت ملی متوفیان ۲۴۰ سیم کارت فعال خرید و فروش می کردند، خبر داد.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب از دستگیری ۴ مرد جوان که با تصاویر کارت ملی متوفیان ۲۴۰ سیم کارت فعال خرید و فروش می کردند، خبر داد.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب از دستگیری ۴مرد جوان که با تصاویر کارت ملی متوفیان ۲۴۰ سیم کارت فعال خرید و فروش می کردند، خبر داد.

ستوان یکم مهدی کیاشمشکی گفت: چندی پیش اخباری مبنی بر اینکه افرادی در پایانه غرب سیم کارت های فعالی می فروشند که پس از ۲ ماه این سیم کارت ها غیرفعال و از دسترس خارج می شود به کلانتری اعلام شد.

وی افزود: تیمی از ماموران تجسس کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و دریافتند که سیم کارت های فعال بدواً به نام متوفیان ثبت و سپس به نام خریداران اخیر منتقل شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گشت زنی های هدفمند ماموران ۴ مرد جوان را در حال فروش سیم کارت های فعال شناسایی کردند، گفت: با هماهنگی مقام قضائی هر ۴ متهم دستگیر و در بررسی های بیشتر ۲۴۰ سیم کارت فعال به نام متوفیان از آنان کشف شد.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب افزود: در بررسی های پلیسی مشخص شد که اعضای این باند با تصاویر کارت های ملی افراد فوت شده سیم کارت را خریداری و سپس به مبلغ ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به متقاضیان می فروختند.

ستوان یکم کیاشمشکی با بیان اینکه سیم کارت های کشف شده تحویل نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد، اظهار داشت: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up