• شناسه خبر : 23590
  • تاریخ انتشار : 12 بهمن 1398 - 10:55

این انگشتر آخرین بار در سایت ایبی به مبلغ ١٩،۲۷۷ در معرض فروش گذاشته شده بود.

انگشتری طلایی

فروشنده با نام hit-camera-ltd-۷۵۶۹ از نورث‌هل در آنتاریای کانادا در توصیف انگشتر نوشت: از این انگشتر فقط دو عدد در جهان وجود دارد. سی سال پیش نیز نخستین نسخه آن در حراج عمومی کریستی فروخته شد.

سخنگوی لس آنجلس تایمز در سال ۱۹۹۱ میلادی گفت: ما معتقدیم نمونه‌ی دیگری از این دوربین_انگشتر در جهان وجود ندارد. آن نسخه به قیمت ۲۲،۴۰۰ دلار، بیش از دو برابر قیمت برآورد و به یک ناشناس ژاپنی فروخته شد.

با این‌ حال، این دوربین انگشتری که برای فروش در سایت eBay ارائه شد، یک تفاوت قابل توجه با دوربینی که در سال ۱۹۹۱ فروخته شد، دارد؛ انگشتر ۱۹۹۱ فقط روکش طلا داشت، اما این دیگری کاملاً از جنس طلای‌خالص ۱۴ عیار است.

در گزارش روزنامه لس‌آنجلس تایمز سال ۱۹۹۱ دوربین انگشتر این گونه توصیف شده است: لنز دوربین در قسمت سنگ قیمتی مرکزی بالای انگشتر پنهان شده‌ است. فروشنده می‌گوید، این انگشتر را از مجموعه کلکسیون دوربین‌های عتیقه یک کلکسیونر ژاپنی به نام Shibata خریده‌ است.

هنوز مشخص نیست، این همان انگشتری است که در سال ۱۹۹۱ به فروش رسیده است یا نه، زیرا این کاملاً از طلا ساخته شده است؛ اما آن انگشتر فقط روکش طلا داشت، با وجود این، این انگشتر تمام‌طلا با قیمتی بسیار پایین‌تر از نسخه اول آن که در مارس ۱۹۹۱ با ۲۲۴۰۰ دلار _معادل امروز ۴۱۴۰۰ دلار امروز_ فروخته شد، می‌باشد.

فروشنده همچنین نوشت، دوربین مخفی درون انگشتر می‌تواند روی نوار‌های فیلم هشت میلی متری عکس بگیرد و شامل انواع دهانه دوربین در پشت نگین تاج شکل است، لنز‌های تمیز با کیفیت عالی، یک نگهدارنده فیلم به شکل دایره‌ای و یک پوشش فیلم دارد و از طلای خالص ۱۴ عیار ساخته شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up