• شناسه خبر : 25402
  • تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1399 - 02:31

سخنگوی شورای اسلامی استان اردبیل گفت: اجرای طرح شهر هوشمند در عصر دیجیتال و افزایش تبادلات ارتباطی باید اولویت کاری شهرداری‌ها باشد.

شهر هوشمند
رضا محمدی  افزود:  بر اساس تصمیمات گرفته شده در جلسه شورای اسلامی استان اردبیل  اجرای طرح شهر هوشمند در عصر دیجیتال و افزایش تبادلات ارتباطی باید اولویت کاری شهرداری‌ها باشد تا کارهای سنتی جای خود را به فناوری‌های نوین امروزی دهد.
وی  به اهمیت بحث جدید اجرای طرح  شهر هوشمند و استفاده از تجربیات شهرهای پیشرو  در این زمینه‌ اشاره کرد و گفت: در شهر هوشمند همه فعالیت‌های عمرانی و خدماتی با برنامه‌ریزی و به شکل منسجم انجام می‌شود که شهرداری‌های استان باید در این زمینه از تجربیات مفید استفاده کنند.
سخنگوی شورای اسلامی استان اردبیل با تاکید بر تلاش تحقق شعار امسال جهش تولید اظهار کرد: اگر همه مسوولان در تحقق شعار سال تلاش کنند شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون کشور، و مناطق مختلف استان اردبیل خواهیم بود.
محمدی به وضعیت نامناسب مالی شهرداری‌ها و ضرورت کمک دولت به این مجموعه‌ها اشاره کرد و افزود: در وضعیت فعلی و روزگار کرونایی که درآمد شهرداری‌ها به حداقل ممکن کاهش یافته، جهت  اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام باید دولت یاریگر شهرداری‌های متوسط و کوچک استان باشد.
وی گفت: شهرداری خلخال و مناطق تابعه در تهیه و توزیع مواد بهداشتی و ضدعفونی  و گندزدایی  مناطق مختلف مناسب عمل کرده  و با اقدام به موقع آسیب کمتری را در خلخال و شهرها و روستاهای همجوار شاهد بودیم.
محمدی وضعیت نه چندین مناسب  راه های ارتباطی بین شهری  و روستایی جنوب استان اردبیل اشاره کرد و افزود: خلخال و کوثر از کمترین شاخص میانگین کشوری در بحث آسفالت جاده‌های روستایی برخوردار هستند و  برای جبران آن باید تلاش شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up