• شناسه خبر : 25856
  • تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1399 - 08:31

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از استمرار گاز رسانی در استان اردبیل خبر داد..

گاز رسانی
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: یک هزار و ۴۴۴ واحد صنعتی و تولیدی در استان اردبیل گازرسانی شده است.
سردار اسماعیلی گفت: به موازات خدمات رسانی در بخش‌های شهری و روستایی در سال ۹۸، گازرسانی به واحد‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی نیز با جدیت در برنامه شرکت قرار داشت به نحوی که ۶۳ واحد صنعتی، خدماتی و تولیدی در سال گذشته به شبکه گاز طبیعی متصل و در این راستا تعداد صنایع گازدار به یک هزار و ۴۴۴ واحد رسیده است.
وی بیان کرد: در سال ۹۸ با حمایت مسئولین، همت و تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان اردبیل و مسئولین استانی و شهرستانی و در راستای توسعه شبکه گازرسانی و تحقق برنامه‌های شرکت ملی گاز ایران، اقدامات ارزشمندی در این استان انجام شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل اظهار داشت: علاوه بر ارائه خدمات به مشترکین و استمرار گازرسانی در سراسر استان اردبیل، با گازدار شدن ۷۶ روستا، تعداد روستا‌های گازدار استان به یک هزار و ۳۱۲ روستا معادل ۹۴ درصد خانوار روستایی تحت پوشش افزایش یافت.
به گفته اسماعیلی، مطابق گزارشات شرکت ملی گاز ایران، سرعت گازرسانی به روستا‌های استان اردبیل در مقایسه با سایر شرکت‌های گاز استانی در رتبه پنجم کشوری قرار دارد که حاکی از عملکرد برجسته گاز استان در حوزه گازرسانی به روستا‌ها می‌باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up