• شناسه خبر : 26485
  • تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1399 - 06:17

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل گفت: شورا حامی و یاریگر اصناف، بازاریان و کسبه منصف اردبیل است.

حبیب فتحی
حبیب فتحی نیز در این جلسه اظهار کرد: با هدف تجلیل از مفاخر اردبیل در حوزه‌های مختلف محل تولد علی اشکانی که کوچه سبلان معجز است، به نام این قهرمان ملی و جهانی نامگذاری شد تا همواره در اذهان اردبیلی‌ها یاد و خاطره علی اشکانی زنده بماند.
وی خاطرنشان کرد: کوچه‌های محله رحیم طیار اردبیل نیز که قرار بود به نام فراز نامگذاری شود، مقرر شد به اسم شهدای منطقه مزین شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل افزود: ۱۳دی ماه به نام روز جهانی مقاومت نامگذاری شده که محله ایران آباد قرار بود به همین نام نامگذاری شود که به دلیل بی‌معنا بودن این عنوان مقرر شد در جلسات بعد روی اسم جدید این محله هم‌اندیشی شده و تصمیم‌گیری شود.
فتحی با بیان اینکه بوستان جلوی بیمارستان امام خمینی اردبیل نیز با نام بوستان فرشتگان سلامت پیشنهاد شده بود، گفت: قرار شد این عنوان نیز به نام مدافعان سلامت تغییر یابد تا در تجلیل و تکریم از تلاشگران عرصه سلامت در این ایام کرونا نامگذاری بوستان جلوی بیمارستان امام به نام مدافعان سلامت انجام شود.
وی بیان کرد: شورا و شهرداری مصمم است تا عمده کوچه‌ها و معابر شهر را به نام مبارک شهدا مزین کند که در این زمینه از شورای نامگذاری خواسته شده تا بنابه پیشنهاد دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نامگذاری‌ها انجام شده و خودمان ادای دینی به ساحت مقدس شهدا و ایثارگران داشته باشیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل در ادامه به تصمیم اعضای شورای شهر مبنی بر بخشودگی عوارض کسب و پیشه و برخی حمایت‌ها از صنوف در این ایام سخت کرونا گفت: تمام تلاش ما بر این است تا به نوبه خود حامی و یاریگر اصناف، بازاریان و کسبه منصف اردبیل باشیم تا در این شرایط سخت فعالان این حوزه بیشتر از این دغدغه تامین معاش نداشته باشند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up