• شناسه خبر : 28204
  • تاریخ انتشار : 19 خرداد 1399 - 10:49

مردی ۴۳ ساله دو دختر نوجوان را به محل کارش کشاند تا گل بکشند و آنها را مورد آزار شیطانی قرار داد.

تجاوز

شهرخوان: مردی در یوتا به اتهام تجاوز Rape جنسی به دو دختر ۱۵ ساله گه دانش آموز بودند دستگیر و محاکمه شد.

طبق گزارش پلیس Police و به گفته های قربانی، متهم در ازای ماری جوانا و مواد مخدر Drugs به دو دختر نوجوان، از آن ها در خواست هم خوابی می کرد و اگر قربانیان این درخواست او را رد می کردند مجبور بودند در حالت نئشگی و بدون مواد مخدر زندگی کنند.

یکی از قربانیان به مامور پلیس گفت که از قبل همراه لی هین ( متهم ) ماری جوانا مصرف می کرده است بدون این که تجاوزی در کار باشد داشته باشند.

وی در ادامه گفت که اکثر رابطه هایش را با لی هین در پارکینگ خانه و یا در محل کارش انجام می دادند.

دختری دیگر در ادامه گفت که لی هین در گذشته فروشنده مواد بوده و او از قبل با وی آشنایی داشته و کم کم با گذر زمان مورد سواستفاده جنسی او قرار گرفته است.

همچنین او در ادامه افزود که لی هین او را تهدید به مرگ و آسیب زدن به خانواده اش کرده بود اگر در خواست همخوابی با وی را قبول نمی کرد و یا اگر هر زمانی در هر ساعات شبانه روز مرد شیطان Evil صفت از او درخواست رابطه می کرد و او این در خواست را به هر دلیلی رد می کرد مجبور بود در خانه بدون مواد مخدر در حالت نئشگی بپوسد.

به گفته های افسرپرونده، لی هین ۴۳ ساله، که عضو گروهک های نژادپرستانه بوده و تمامی بدنش پر از خالکوبی های نامفهوم گروهکی بود به اتهام تجاوز جنسی و خرید و فروش مواد مخدر و ماری جوانا مورد بازجویی قرار گرفت.

طبق گزارش پلیس، وی توسط قربانیان به پلیس لو داده شد، آن ها زمانی که از خشونت های جنسی لی هین خسته و ناراضی بودند پنهانی به اداره پلیس مراجعه و او را لو دادند.

افسرپرونده پس از ثبت گزارش و اظهارات قربانیان و هم چنین گزارش پزشکی قانونی مبنی بر تعرض جنسی به دو دختر نوجوان زیر سن قانونی، متهم را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه منتقل کرد.

طبق رای هیئت منصفه لی هین به ۲۰ سال زندان Prison محکوم شد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up