• شناسه خبر : 35169
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1399 - 04:40

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق بخش گردشگری شهرستان گرمی با جدیت پیگیری می‌شود.

گرمی
ولی اسماعیلی در نشست بررسی طرح‌های گردشگری شهرستان گرمی اظهارداشت: رفع موانع و تسریع و تسهیل در صدور مجوزها و تامین زیرساخت‌های لازم در راستای رونق بخش گردشگری این شهرستان با جدیت پیگیری می‌شود.
وی افزود: شهرستان گرمی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالایی در حوزه سرمایه‌گذاری دارد که با بهره‌مندی از آنها زمینه برای توسعه اقتصادی شهرستان نیز فراهم می‌شود.
نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اهتمام جدی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در راستای توسعه گردشگری شهرستان گرمی بیان کرد: فعالیت‌ها در این حوزه مورد حمایت جدی است.
حسین عباسی‌نیا ،مدیرعامل پل معلق تمام شیشه‌ای هیر هم که یکی از پروژه‌های پیشرو در حوزه گردشگری استان بوده و تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و گردشگری هیر ایفا کرده در این جلسه با قدردانی از استقبال و حمایت‌های مسوولان شهرستان گرمی از آمادگی خود برای اجرای طرح گردشگری زیپ‌لاین در گرمی خبر داد و گفت: شهرستان گرمی برای اجرای طرح‌های این چنینی از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است.
وی سد گیلارلو را فرصت مهم سرمایه‌گذاری گردشگری استان دانست و افزود: در کنار اجرای زیپ‌لاین، پروژه‌های تفریحی و گردشگری و بازی‌های کابلی نیز اجرا می‌شود.
علی حسین‌زاده، رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی نیز در این جلسه گفت: گردشگری به‌عنوان محور توسعه در دستور کار قرار گرفته و بر اساس برنامه‌ریزی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان توسعه این بخش در سال‌های اخیر شتاب بیشتری به خود گرفته است.
وی اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری نقطه عطفی در توسعه اقتصادی، گردشگری و اشتغال جوانان شهرستان بخصوص در دوران پسا کرونا باشد.
وی از صاحبان سرمایه شهرستان گرمی خواست برای سرمایه‌گذاری در این بخش و اطلاع از طرح‌های توجیهی مطالعه شده به این اداره مراجعه کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up