• شناسه خبر : 45965
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 02:28

نماینده مردم اردیبل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار ۸میلیارد تومانی برای تامین روشنایی قطعه حادثه‌خیز سرچم خبر داد.

جاده بزرگراه

 

علی نیکزاد اظهار داشت: دستور تخصیص اعتبار ۸ میلیارد تومانی برای تامین روشنایی قطعه حادثه‌ خیز سرچم با هماهنگی و پیگیری ‌های صورت گرفته از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای کشور اخذ شد.

وی با بیان اینکه قطعه حادثه‌ خیز مد نظر در کیلومتر ۱۲۲ تا ۱۳۳ واقع شده است، افزود: طبق اعلام پلیس راه با اضافه‌ شدن و تجهیز آن به روشنایی، میزان تصادفات این جاده با کاهش روبرو خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین، سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید از مسیر سرچم بیان کرد: پس از اطلاع از این مسئله، با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای استان تماسی داشتم تا نسبت به بررسی و ارائه گزارش و برآورد رفع این موضوع اقدام نمایند.

نیکزاد افزود: خوشبختانه به سرعت موضوع بررسی شد و طی نامه ‌ای به رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای کشور اعلام گردید و طبق هماهنگی که صورت گرفت، دستور تخصیص اعتبار ۸ میلیاردی برای تجهیز روشنایی این قطعه از مسیر صادر گردید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up