• شناسه خبر : 46505
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1399 - 02:41

معاون بهبود تولیدات جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با تولید و تزریق بیشتر تخم‌مرغ به بازار، کمبود این محصول برطرف شده و قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت.

تخم مرغ

نوبخت اژدری اظهار داشت: با تولید و تزریق بیشتر تخم‌مرغ به بازار، کمبود این محصول برطرف شده و قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت که در این زمینه هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

وی با اشاره به این که قیمت این محصول ۲۵ هزار تومان افزایش یافته بود بیان کرد: درصدد هستیم با تأمین تخم‌مرغ مورد نیاز در راستای حل مشکلات کمبود و قیمت این محصول گام برداشته و از فعالیت سوداگران و دلالان جلوگیری به عمل آوریم.

معاون بهبود تولیدات جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: جهاد کشاورزی با همکاری سازمان صمت به دنبال تأمین این محصول است و با توجه به این که پای دلالان و سودجویان در این راستا درمیان است بنابراین با همکاری تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های نظارتی در این زمینه اقدامات لازم برای جلوگیری از دلال‌بازی‌ها انجام یافته است.

اژدری ادامه داد: حمایت از سرمایه‌گذاران مرغداری‌های سرمایه‌گذار در دستور کار است و در این زمینه در سال‌های اخیر برنامه‌ریزی‌های لازم برای بهبود وضعیت موجود انجام یافته است که این موضوع برای ما به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است.

وی بیان کرد: در روزهای آینده هیچ مشکلی از بابت تأمین و تولید نیاز بازار از بابت مرغ و تخم‌مرغ باقی نمانده است و در این زمینه با تعادل‌بخشی به قیمت بتوانیم وضعیت مناسبی را در توزیع تخم‌مرغ در استان محقق کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up