• شناسه خبر : 57691
  • تاریخ انتشار : 10 مهر 1400 - 03:55

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل گفت: بهنام‌جو یک استاندار پراگمات بود که فارغ از مسائل سیاسی، فقط برای پیشرفت و اعتلای استان تلاش می‌کرد.

حسین پیرموذن

 

پیرموذن افزود: اکبر بهنام‌جو یک مدیر پرتلاش بود که با هماهنگی سایر قوا، از جمله اداره کل دادگستری استان و‌ نمایندگان استان در مجلس و با حضور مستمر خود در جلسات مختلف و پیگیری مشکلات بخش خصوصی در استان و مرکز چهره‌ای شاخص پیدا کرده بود.

وی تاکید کرد: مهندس بهنام‌جو با صنعت تولید آشنا بود و در مدت استانداری خود همراه تولیدکنندگان بودند. آمارهایی وجود دارد که عملکرد خوب ایشان در زمینه توسعه استان را نشان می‌دهد.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل با ذکر آمار، تصریح کرد: اکنون حدود ۱۵۰۰ پروانه بهره‌برداری در استان وجود دارد که این مقدار نسبت به زمان شروع کار آقای بهنام‌جو ۳۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد، همچنین درخصوص پرداخت تسهیلات استان ما قبل از مهندس بهنام‌جو همیشه در رتبه حدود ۲۷ ام بود اما در این چند سال میزان پرداخت تسهیلات در استان حدودا دو برابر شده است.

پیرموذن خاطرنشان کرد: برنامه ریزی خوبی در دوران آقای بهنام‌جو برای توسعه صنعت گردشگری استان صورت گرفت که اگر با مشکلات کرونا روبرو نمی‌شدیم می‌توانستیم نتیجه آن را امروزه ببینیم.

وی در ادامه گفت: استان ما چهار سال پیش رتبه ۲۲ شهرک‌های گلخانه‌ای کشور را داشت که اکنون با تاسیس شهرک گلخانه‌ای مغان در بهترین شرایط در منطقه قرار داریم. همچنین درخصوص بارانداز ریلی و شهرک صنعتی مشترک نیز با تلاش‌های آقای بهنام‌جو توافقات اولیه شکل گرفت.

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل تاکید کرد: آقای بهنام‌جو در طول مدت استانداری خود در اردبیل، در زمینه زیرساخت‌ها سنگ تمام گذاشتند، تلاش ایشان برای پروژه راه‌ آهن اردبیل ستودنی است.

پیرموذن استاندار جدید اردبیل را فردی پرتلاش و آشنا به صنعت معرفی کرد، و گفت: سیدحامد عاملی، استاندار جدید اردبیل با توجه به سابقه فعالیت خود یک فرد آشنا به صنعت و در حقیقت یک صنعت‌گر است که می‌تواند در زمینه تولید قدم‌های مهمی را برای توسعه استان برداشته و کمک حال بخش خصوصی باشد.

وی در انتها تاکید کرد: مهندس بهنام‌جو در طول این سال‌ها هیچ کوتاهی نکردند و بدون وقفه، شبانه روزی برای حل معضلات استان تلاش کردند، از طرف فعالان بخش خصوصی از ایشان تشکر می‌کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up