• شناسه خبر : 63989
  • تاریخ انتشار : 18 اسفند 1400 - 11:55

استاندار اردبیل گفت: دستگاه ضرب پلاک خودرو برای اولین بار در سطح استان نصب و راه اندازی می شود.

پلاک مخدوش

شعبات ضرب پلاک خودرو در استان راه اندازی می شود


سید حامد عاملی در بازدید از محل پلاک گذاری اردبیل گفت: با هماهنگی و پیگیری های نیروی انتظامی استان دستگاه مورد نظر خریداری شده و تا پایان فروردین ماه این دستگاه با ظرفیت حداقل ضرب ۱۰۰ پلاک در داخل این مجموعه نصب و راه اندازی می شود.

وی افزود: شعبات پلاک گذاری شهرستان پارس آباد مغان و مشکین شهر تا پایان فروردین ماه راه اندازی می شود تا شاهد کاهش ۳۰درصدی تراکم جمعیت در محل پلاک گذاری خودرو در اردبیل باشیم.

استاندار اردبیل بیان کرد: قبل از این ضرب پلاک طی روند طولانی از مرکز ارسال می شد که با راه اندازی این دستگاه تقریبا استان در زمینه پلاک گذاری خودکفا خواهد شد.

عاملی از عوامل انتظامی خواست نسبت به راه اندازی کار مردم و کاهش بروکراسی اداری در محل ساختمان پلاک گذاری تلاش کرده و کسانی که از شهرستان های دیگر برای نصب پلاک مراجعه می کنند باید با کمترین معطلی کارشان راه بیافتد.

وی با پیشنهاد اینکه انجام کارهای اداری بصورت اینترنتی انجام شود گفت: اگر کارهای اداری و مراحل ثبت پلاک بصورت اینترنتی صورت گیرد تجمع مردم در محل پلاک گذاری به نصف تقلیل می یابد.

در این بازدید دو باجه به ۷ باجه ثبت و بررسی پلاک خودروهای سنگین و سبک ساختمان پلاک گذاری اضافه شد تا شاهد کاهش تجمع مراجعه کنندگان در این محل باشیم.

استاندار اردبیل همچنین به همراه فرمانده نیروی انتظامی استان از بخش های دیگر این مجموعه انبار، محل نصب دستگاه ضرب پلاک و محوطه پارک خودرو ها بازدید کرد.


پلاک مخدوش

خودکفایی استان در ضرب پلاک خودرودیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up