• شناسه خبر : 66264
  • تاریخ انتشار : 31 خرداد 1401 - 03:03

حبیب فتحی با اشاره به اینکه رویه های غلط و غیرقانونی همچنان استفاده می شود، گفت: نمونه این رویه تقسیط 6 ماهه چک های برگشتی و خسارت ناشی از تاخیر تادیه است.

حبیب فتحی: شهرداری همچنان از رویه غلط استفاده می کند

عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری با راهکارهای قانونی باید حق و حقوق خود را احیا کرده و درصدد بهبود خدمات به مردم باشد.

شورای شهر دچار سردرگمی است

به گزارش شهرخوان، حبیب فتحی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در بررسی برخی لوایح به نظر می رسد شورای شهر دچار سردرگمی است که نمونه آن تقسیط 6 ماهه چک های برگشتی و خسارت ناشی از تاخیر تادیه است که به هیچ وجه قانونی و منطقی به نظر نمی رسد.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع در کمیسیون حقوقی شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت اما ما از توضیحات ارائه شده قانع نشدیم و این لایحه با اشکال و ایراد روبروست و در هیئت تطبیق نیز قطعا رای نمی آورد.

عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه رویه غلط و غیرقانونی در این حوزه بکارگیری شده است، گفت: در بسیاری از شهرها شهرداری با ابزار قانونی سعی می کند جلوی تخلف را بگیرد که نمونه آن در کرج استفاده از قالب های بتنی در جلوی پارکینگ واحدهای مسکونی است که غیرقانونی ساخته شده و پایان کار ندارند.

شهرداری با ابزار قانونی طلب را پیگیری کند

فتحی ادامه داد: باید با ابزار قانونی جلوی قانون شکنی ها گرفته شود تا حق و حقوق شهرداری نیز احیا شود.

وی افزود: بهتر است به جای تقسیط چک های برگشتی به دنبال راهکاری باشیم تا این چک ها وصول شده و منابع درآمدی شهرداری افزایش یابد.

️عضو شورای شهر اردبیل از تعیین تکلیف زمین های وقفی مرحوم باتمان قیلیچ خبر داد و گفت: بعد از سال ها پیگیری با همکاری اوقاف و امور خیریه تکلیف زمین وقفی مرحوم باتمان قیلیچ مشخص و قرار است درمانگاهی مجهز در این زمین احداث شود.

اظهارات حبیب فتحی را اینجا بخوانید.

شورای اسلامی اردبیل

شهرداری همچنان از رویه غلط استفاده می کنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up