• شناسه خبر : 67760
  • تاریخ انتشار : 20 شهریور 1401 - 02:31

فرماندار سرعین از حضور گردشگران ۱۳ کشور خارجی در این شهر توریستی به عنوان قطب گردشگری ایران خبر داد.

ترافیک گردشگر

باقر باقرزاده اظهار کرد: بعد از ۲ سال شرایط رکود صنعت گردشگری در سرعین به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اکثر واحدهای اقامتی، تفریحی و توریستی در سرعین در تابستان امسال حجم عظیمی از ورود گردشگران را به این شهر گردشگری شاهد هستیم.

وی تصریح کرد: در تابستان امسال اکثر هتل‌ها و مراکز اقامتی، آب‌های گرم و مجموعه‌های تفریحی، توریستی در سرعین مملو از گردشگر داخلی و خارجی بود و برای اولین بار حضور گردشگران خارجی را از ۱۳ کشور آسیایی، آفریقایی و اروپایی شاهد بودیم.

فرماندار شهرستان سرعین گفت: در کنار توجه و تمرکز ویژه در حوزه‌ گردشگری برای تولید ثروت مردم منطقه، در بخش صنعت و توسعه واحدهای تولیدی نیز در شهرستان سرعین اقدامات مؤثری آغاز شده است.

باقرزاده به راه‌اندازی کارخانه تولید نیوجرسی، توسعه واحدهای تولید پازل و سایر مصالح ساختمانی در سرعین اشاره کرد و افزود: چند واحد نیز در هفته دولت امسال کلنگ‌زنی شد که امیدواریم با بهره‌برداری از واحدهای صنعتی در سرعین فرصت اشتغال بیش از ۱۵۰ نفر در این شهرستان فراهم آید.

وی در مورد تکمیل زیرساخت‌ها برای حضور گردشگران به ویژه مسیر گردشگری ارجستان، بیله‌درق به سرعین خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این مسیر راه فرعی شناخته می‌شد، منابع ملی به این محورهای گردشگری اختصاص نمی‌یافت که با ارتقای این محور گردشگری به راه اصلی ما از فصل کاری امسال استفاده کرده و نسبت به تعریض و آسفالت این محور گردشگری اقدام کردیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up