• شناسه خبر : 11821
  • تاریخ انتشار : 07 شهریور 1398 - 11:48

اگر بگوییم عروسک‌های لوتسنکو‌ها شبیه آدم‌های کوچولو هستند اغراق نکرده ایم. این عروسک‌ها با چشمان کوچک درخشان، صورت‌های کاملا متناسب و جزئیات رنگی دقیق مثل خال‌ها و کک‌ومک‌ها، آنقدر واقعی هستند که شبیه انسان‌های مینیاتوری هستند. همچنین هیچ دو عروسکی مثل هم نیستند. همه آن‌ها کاملا دست‌ساز و سفارشی هستند

شهرخوان: اگر بگوییم عروسک‌های لوتسنکو‌ها شبیه آدم‌های کوچولو هستند اغراق نکرده ایم. این عروسک‌ها با چشمان کوچک درخشان، صورت‌های کاملا متناسب و جزئیات رنگی دقیق مثل خال‌ها و کک‌ومک‌ها، آنقدر واقعی هستند که شبیه انسان‌های مینیاتوری هستند. همچنین هیچ دو عروسکی مثل هم نیستند. همه آن‌ها کاملا دست‌ساز و سفارشی هستند و ...

واقعی‌ترین عروسک‌هایی که تا به حال دیده‌اید

آناستازیا و سرگئی لوتسنکو، یک زوج هنری بااستعداد از روسیه، در میان کلکسیونرهای عروسک در سراسر جهان به عنوان بهترین عروسک‌سازان جهان مشهور هستند. آن‌ها چندین ماه صرف ساخت یک عروسک می‌کنند، اما توجه آن‌ها به جزئیات است که محصول نهایی‌شان را چشمگیر می‌کند.

عروسک های دست ساز وسفارشی

اگر بگوییم عروسک‌های لوتسنکو‌ها شبیه آدم‌های کوچولو هستند اغراق نکرده ایم. این عروسک‌ها با چشمان کوچک درخشان، صورت‌های کاملا متناسب و جزئیات رنگی دقیق مثل خال‌ها و کک‌ومک‌ها، آنقدر واقعی هستند که شبیه انسان‌های مینیاتوری هستند. همچنین هیچ دو عروسکی مثل هم نیستند. همه آن‌ها کاملا دست‌ساز و سفارشی هستند و رنگ لباس‌ها، مو‌ها و … به خواست مشتری ساخته می‌شود.

 

آناستازیا و سرگئی هر دو هنرمند حرفه‌ای هستند و از دانشگاه فرهنگ و هنر کوبان فارغ‌التحصیل شده اند. اما هرگز آموزش عروسک‌سازی ندیده اند. آناستازیا در سال آخر دانشگاه ساخت جواهر با گِل پلیمر را آغاز کرد و تصمیم گرفت با استفاده از این ماده برای یکی از استادانش یک عروسک به عنوان هدیه تولد بسازد. این کار دو هفته طول کشید و در این مدت با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد، اما از این کار خوشش آمد.

 

کشف اسرار عروسک سازی توسط زوج هنری

در سال‌های بعد، این زوج هنری همه اسرار عروسک‌سازی را کشف کردند، آن‌ها بیشتر با پرسلن و پلی‌اورتان کار می‌کنند، به روش صحیح عروسک‌ها را می‌پزند و ماهرانه نقاشی می‌کنند. آن‌ها عروسک‌سازی را در سال ۲۰۱۱ آغاز کردند و هنوز در حال یادگیری هستند، اما مهارتشان توجه زیادی را در جهان جلب کرده است.

واقعی‌ترین عروسک‌هایی که تا به حال دیده‌اید

به گزارش برترینها، عروسک‌های آن‌ها ده‌ها هزار روبل به فروش می‌رسد، اما این قیمت هرگز علاقمندان را نمی‌ترساند و کلکسیونرهای روسیه، آلمان، انگلیس و … با کمال میل حاضرند این مبلغ را بابت این شاهکارهای هنری بپردازند.


واقعی ترین عروسک ها

عروسک های انسان نمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up