• شناسه خبر : 12385
  • تاریخ انتشار : 16 شهریور 1398 - 10:44

به تازگی تصویری از سید بشیر حسینی عضو هیئت علمی دانشگاه صدا وسیما و داور پرآوازه برنامه استعدادیابی عصر جدید در لباس خادمی در فضای مجازی منتشر شده است که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

شهرخوان: به تازگی تصویری از سید بشیر حسینی عضو هیئت علمی دانشگاه صدا وسیما و داور پرآوازه برنامه استعدادیابی عصر جدید در لباس خادمی در فضای مجازی منتشر شده است که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

هر سال با آغاز ماه محرم شور و شوق عاشقان امام حسین (ع) و مجالس عزاداری سالار شهیدان در سراسر ایران اسلامی طنین انداز می‌شود. این روز‌ها مردم ولایتمدار و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) با راه‌اندازی مجالس عزا ودسته‌های عزاداری مهیای برپایی مراسم سوگواری شهادت سید وسالار شهیدان و ۷۲ شهید دشت کربلا می‌شوند. عده‌ای از محبان امام حسین علیهم السلام نیز با خادمی هیئت‌ها و زوار ابا عبدالله الحسین عشق و ارادت قلبی خود را به سید و سالار شهیدان و یاران با وفای ایشان ابراز می‌کنند.

در ادامه تصویر تازه منتشر شده ازسید بشیر حسینی داور شناخته‌شده برنامه تلویزیونی استعدادیابی عصر جدید در لباس خادمی هیئت میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق علیهم السلام را مشاهده می‌کنید:

عکس/ داور عصرجدید در لباس خادمی سیدالشهدا(ع)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up