• شناسه خبر : 24671
  • تاریخ انتشار : 24 فروردین 1399 - 02:53

فرماندار اصلاندوز گفت:بازار اصلاندوز آلوده به ویروس کروناست، مردم از حضور غیر ضروری در بازار پرهیز کنند.

IMG 3700

 

سید عباس مینایی در جلسه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا با اشاره به طرح فاصله اجتماعی اظهار داشت:با مغازه دارن و متصدیان خدمات و فروشندگانی که نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و دستکش را رعایت نکنند بلافاصله برخورد قانونی صورت می گیرد و هر صنفی در صورت تخلف بلافاصله پلمپ خواهد شد.

وی افزود:بارها به مردم اطلاع رسانی کردیم که بازار اصلاندوز آلوده به ویروس کروناست و از حضور غیر ضروری در بازار پرهیز شود.

فرماندار اصلاندوز با بیان اینکه خانواده ها از حضور افراد سالمند و پرخطر از جمله مادران باردار، افراد دیابتی و بیماری زمینه ای در شهر جلوگیری کنند تاکید کرد:همه مردم در خارج از خانه حتما از ماسک و دستکش استفاده کنند و فاصله حداقل دو متری را از یکدیگر رعایت کنند.

مینایی گفت:اگر کارگری یا کارمندی در هر واحد صنفی یا تولیدی یا خدماتی مجاز بدون رعایت پروتکل های بهداشتی مشغول بکار باشند آن واحد پلمپ و با صاحب و مالک صنف و ملک برخورد می شود.

وی همچنین از کنترل و اعمال محدودیت ترافیک مسیر خداآفرین به اصلاندوز (بین استانی) خبر داد و گفت:مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان یا در بازار یا از طریق میهمانان ناخوانده به این ویروس مبتلا شده اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up