• شناسه خبر : 27981
  • تاریخ انتشار : 17 خرداد 1399 - 09:42

دعوای اراذل و اوباش معروف با دوستش او را وارد ماجرای کودک‌ربایی ساختگی کرد و آنها در این آدم ربایی ساختگی به زن تهرانی اعتماد کردند.

دستگیری زن مجرم

شهرخوان: اوایل بهار امسال مردی با حضور درشعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران با طرح شکایتی مدعی شد، مدتی قبل با همسرم دچار اختلاف شدم و جدا از هم زندگی می‌کردیم. در تماس همسرم متوجه شدم یکی از اراذل محل به نام حسن، پسرم را ربوده است.

پس از این شکایت، تحقیقات آغاز شد که این بار شاکی با مراجعه به ماموران اعلام کرد، متهم فرزندش را رها کرده، اما به خانه‌اش و خودروی یکی از همسایه‌ها آسیب زده است.

جست‌وجو‌ها ادامه داشت تا این‌که اوایل هفته گذشته متهم ۳۸ ساله در مخفیگاهش در جنوب تهران شناسایی و بازداشت شد.

او که فردی سابقه‌دار بود در جریان تحقیقات پلیسی گفت: بار‌ها به خاطر جرایمی، چون شرارت و درگیری خیابانی به زندان افتادم.

حتی سال ۹۱، چون از اراذل و اوباش سطح یک تهران بودم مرا با دستور قضایی در محله چایچی برای عبرت دیگران چرخاندند.

سه سال در حبس بودم و بعد از آزادی دوباره به خاطر شرارت‌های مشابه به زندان رفتم. یک بار شاکی همسرش را در خیابان کتک می‌زد که با مشاهده این صحنه دخالت کردم و همسرش را نجات دادم.

بعد او از من کینه گرفت و چند بار درگیر شدیم. آخرین بار من مقابل خانه‌اش رفتم و با داد و فریاد شیشه‌ها را شکسته و به خودروی همسایه خسارت زدم. از ماجرای ربودن فرزندش خبر ندارم و بچه او را ندزدیده‌ام.

در ادامه ماموران از همسر شاکی تحقیق کردند و متوجه شدند او برای انتقام از شوهرش این آدم‌ربایی ساختگی را طراحی کرده بود و پسرش نزد خودش بوده است.

جوان شرور از اتهام آدم‌ربایی تبرئه شد، اما، چون دست به تخریب، ایجاد رعب و وحشت و تهدید به قتل شاکی زده بود با صدور قرار قانونی روانه زندان شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up