• شناسه خبر : 28462
  • تاریخ انتشار : 25 خرداد 1399 - 09:15

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از برگزاری تورهای صنعتی با هدف آشنایی واحدهای تولیدی با دانش روز دنیا خبر داد.

شهرک صنعتی

محمد اهلی روز یکشنبه به خبرنگاران افزود: صنعتگران و تولید کنندگان در قالب تورهای صنعتی می‌توانند از واحدهای تولیدی با زمینه فعالیت‌های مشابه خود بازدید کرده و در جریان آن به تبادل اطلاعات، تجارب و هم‌رسانی فناوری بپردازند.

وی ادامه‌داد: با حضور واحدهای صنعتی و تولیدی در تورهای صنعتی، علاوه بر آشنایی آنها با راهکارهای موفقیت آمیز در حیطه کاری خود، زمینه ایجاد تبادل‌نظر در عرصه صنعت و بالا بردن توان علمی مدیران و صاحبان صنایع نیز فراهم می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل استفاده از تجربیات شخصی برای پیشرفت یک واحد صنعتی را غیرممکن دانست و افزود: استفاده از تجربیات واحدهای موفق و خلاق و همچنین مشورت و رایزنی می‌تواند طرح و ایده نو ایجاد کرده و باعث پیشرفت و موفقیت شود.

اهلی با بیان اینکه تورهای صنعتی به دو صورت تورهای داخلی و خارجی در شهرک‌های صنعتی برگزار می‌شود، بیان‌کرد: این تورها شامل بازدید از واحدهای موفق داخلی و نیز شرکت در نمایشگاه‌های صنعتی داخلی و خارجی خواهد بود.

وی درباره هزینه برگزاری این تورها افزود: به منظور تشویق تولیدکنندگان جهت حضور در این تورها، هزینه تور تا سقف ۷۰ درصد توسط شرکت شهرک‌های صنعتی پرداخت می‌شود.

وی از برگزاری ۶ تور صنعتی با حضور فعال بیش از ۱۰۰ نفر از واحدهای صنعتی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: در مجموع تاکنون تعداد ۷۵ تور صنعتی با مشارکت بیش از ۱۵۰۰ نفر از مدیران واحدهای صنعتی، اصحاب رسانه و متخصصان دانشگاهی در استان برگزار شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up