• شناسه خبر : 29198
  • تاریخ انتشار : 03 تیر 1399 - 10:10

مظنون پرونده قتل آتشین زنی که جسدش زیر پل عابرپیاده‌ای در پایتخت کشف شد برادرزن خواننده پاپ کشور بود.

قتل
شهرخوان: صبح پنجشنبه گذشته جسد سوخته زنی زیرپل عابرپیاده در اتوبان باقری کشف شد که حدود ۴۸ ساعت از مرگش می‌گذشت.

علت مرگ وی قابل تشخیص نبود. با این حال مأموران در ۲ متری جسد ۴ فشنگ و قسمتی از یک کلت شکسته را کشف کردند که قاضی جنایی دستور داد فشنگ‌ها و اسلحه به آزمایشگاه فیزیک جنایی منتقل و بررسی شود که آیا گلوله‌ای از آن شلیک شده یا نه.

از سوی دیگر مشخص شد که ۲گردنبند و یک انگشتر طلای زن جوان نیز روی گردن و دستش است و سرقت نشده.

این یعنی انگیزه جنایت، سرقت نبوده است. در ادامه با انجام تحقیقات میدانی در محل، جسد سوخته زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت اصلی مرگ مشخص شود.

ضشناسایی هویت مقتول

همچنین تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران جست و جوی خود را برای یافتن ردی از عامل یا عاملان این جنایت و شناسایی هویت مقتول آغاز کردند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات خود را برای مشخص شدن هویت مقتول شروع کردند. آنها به بررسی افراد گمشده پرداختند که مشخص شد خانواده زنی ‌۶۱ ساله چند روز قبل گزارش ناپدید شدن وی را به پلیس اعلام کرده بودند.

مشخصات او با جسد کشف شده مطابقت داشت. به همین دلیل خانواده او در پزشکی قانونی حاضر شدند و جسد سوخته زن را شناسایی کردند.

به این ترتیب هویت وی مشخص شد و مأموران جست و جوی خود را برای یافتن عامل یا عاملان این جنایت آتشین آغاز کردند.

بررسی‌ها حکایت از این داشت که این زن مغازه‌ای در مرکزتهران داشته که سال۹۰ به زنی حدود یک میلیاردتومان فروخته است.

زن خریدار بخشی از پول را نقدی و مابقی را در قالب چند چک به فروشنده (مقتول) پرداخت.اما چک‌ها برگشت خورد وهمین موضوع آغاز اختلاف و درگیری میان مقتول و زن خریدار و شکایت در دادسرا شد.

جدال آنها ادامه داشت تا اینکه مشخص شد آخرین‌بار مقتول با پسر زن خریدار قرار داشته است تا درخصوص اختلافات مالی صحبت کنند. وی محسن نام داشته و برادرزن یکی از خواننده‌های پاپ است که به اتهام قاچاق مواد‌مخدر در یکی از شهرهای شمالی کشور بازداشت و روانه زندان شده بود.

اما مدتی قبل با شیوع کرونا موفق شده بود با سپردن وثیقه از زندان آزاد شود و بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد که او آخرین بار در تهران دیده شده است.

دوربین‌های مداربسته چه چیزی را نشان داد؟

همچنین بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته اطراف محل زندگی مقتول نشان می‌داد که او آخرین بار سوار بر یک خودروی پژو شده و پس از آن ناپدید شده است تا اینکه جسد سوخته‌اش زیر پل عابر کشف شد.

کارآگاهان با استعلام شماره پلاک پژو دریافتند که خودرو متعلق به همسر محسن بوده است. در این شرایط قاضی جنایی دستور بازداشت محسن را به‌عنوان مظنون در قتل صادر کرده است اما او از روز جنایت، ناپدید شده که تلاش برای شناسایی مخفیگاه وی ادامه دارددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up