• شناسه خبر : 29273
  • تاریخ انتشار : 04 تیر 1399 - 03:55

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در جامعه پیش از هر چیزی نیازمند کار و فعالیت‌های فرهنگی است.

اعتیاد معتاد

 

عدالت حاجی پور خاطرنشان کرد: آموزش و اطلاع رسانی گره گشای اکثریت آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد است اما آموزش شیشه تمامی ارکان جامعه و دخیل در اعتیاد را تحت پوشش خود قرار دهد.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: در پیشگیری از اعتیاد، آن چیزی که در کنار آموزش مهم و حیاتی تلقی می شود، تقویت نشاط اجتماعی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی و ایجاد زمینه فراغت برای جوانان و نوجوانان در سایه برنامه ریزی کاربردی و هوشمندانه می باشد.

حاجی پور اظهار داشت: سن و جنسیت در شناخت الگوی خطر پذیری به منظور پیشگیری از اعتیاد اهمیت دارد و بر اساس تحقیقات، دوره نوجوانی و جوانی دوره حساس و خطر پذیری است.

وی با تقدیر از متولیان و دست اندر کاران این نمایشگاه افزود: این اقدامات زمانی کارساز و موثر خواهد بود که در محلات آسیب پذیر،محروم و کم برخوردار و حاشیه شهر در معرض دید عموم گذاشته شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: آموزش و اطلاع رسانی گره گشای اکثریت آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد است اما آموزشی موثر است که تمامی ارکان جامعه و دخیل در اعتیاد را تحت پوشش خود قرار دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up