• شناسه خبر : 34560
  • تاریخ انتشار : 02 شهریور 1399 - 10:48

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۱۹۳ نفر حادثه دیده در مرداد سال جاری در سطح استان خبر داد.

هلال احمر

رامین معبودی صبح دوم شهریور با اعلام این خبر تصریح کرد: در مرداد سال جاری نجاتگران جمعیت هلال احمر برای امدادرسانی به ۵۶ مورد حادثه اعزام شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: ۴۲ مورد از این حوادث جاده ای، ۹ مورد کوهستان، ۳ مورد شهری، یک مورد دریایی- ساحلی و یک مورد سیل و آبگرفتگی بوده است.

معبودی با بیان اینکه در این حوادث مجموعا ۱۹۳ حادثه دیده وجود داشت، تصریح کرد: ۱۵۸ نفر در حوادث جاده ای، ۲۸ مورد کوهستان، ۶ نفر شهری و یک نفر در حادثه دریایی- ساحلی خدمات امدادی را دریافت کرده اند.

وی افزود: در این حوادث ۱۱۴ نفر دچار مصدومیت شده بودند که ۳۱ نفر از آن ها توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال و ۴ نفر از حادثه دیدگان درحوادث شهری اسکان داده شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه برای امدادرسانی به این حادثه دیدگان ۶۵ تیم عملیاتی به محل حوادث اعزام شده اند، اضافه کرد: در این حوادث ۲۶۰ نیروی عملیاتی جمعیت هلال احمر با ۹۶ دستگاه خودروی امدادی به یاری حادثه دیدگان شتافته اند.

معبودی ادامه داد: تلفن گویای ۱۱۲ به صورت رایگان و ۲۴ ساعته در هر نقطه ای از استان آماده پاسخگویی به هموطنان خواهد بود تا علاوه بر دریافت گزارش های امداد و نجات، پاسخگوی سوالات و موارد آموزشی نیز باشددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up