• شناسه خبر : 35326
  • تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 - 01:26

فرماندار پارس آباد گفت: در پیگیری مطالبات مردم جای هیچ تعارفی نداریم و انتظار داریم شورا و شهرداری در پاسخگویی به مطالبات شهروندان جدی باشند.

 

شهرداری

ابراهیم امامی در نشستی که با حضور شورای اسلامی و شهردار پارس آباد برگزار شد با بیان اینکه در پیگیری مطالبات مردم جای هیچ تعارفی نداریم عنوان کرد: انتظار داریم شورا و شهرداری در پاسخگویی به مطالبات شهروندان جدی بوده و شفافیت لازم در هزینه کرد درآمدها و کمک‌های دولتی را داشته و مردم را در جریان این فعالیت‌های مالی و عملکرد خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه در آخرین سال‌های این دوره از شورای اسلامی قرار داریم، افزود: این فرصتی است تا همدلی و وفاق در خدمت رسانی بیشتر به مردم نمایانگر شده و مردم تغییرات را در فصل کاری باقیمانده به صورت برجسته لمس نمایند.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: حمایت‌های فرمانداری تا جایی خواهد بود که باعث ارتقا خدمات رسانی مردم و شهروندان گردد و اگر امروز ۷ شورا و یک شهردار داریم ما هم در کنار آنها به عنوان یار نهم برای خدمت رسانی به مردم در تلاش خواهیم بود.

امامی از پیش بینی گشایش‌های مالی برای افزایش درآمد برای شهرداری خبر داد و گفت: امروز توافق شد از محل درآمدهای حاصله در حل مشکلات شهری در ساماندهی ورودی‌ها و خروجی‌های شهر، بهبود فضای سبز، مبلمان شهری، رنگ آمیزی و بازگشایی خیابان مطهری و ساماندهی پارک‌ها و آب‌های سطحی و جا به جایی ترمینال و میدان تره بار و ساماندهی دستفروشان و ایجاد مقدمات پیاده راه در هسته مرکزی شهر و تسریع در روند بازنگری در طرح جامع شهری و تعیین تکلیف اراضی خلاصه استفاده شود.

وی ساماندهی نیروی انسانی و افزایش بهره‌وری آن‌ها را امری مهم دانست و گفت: انتظار داریم با روحیه و حرکتی جهادی و حوزه بندی خدمات شهری اجازه گلایه‌مندی به مردم داده نشود.

فرماندار شهرستان پارس آباد بیان کرد: انتظار مردم از مسئولان مدیریت شهری، کار جمعی و خدمات رسانی مطلوب است و در فراهم کردن این انتظار آنچنان که باید توفیقی از نظر جلب افکار عمومی مردم تاکنون نداشته‌ایم و باید از امروز تغییراتی حاصل شود تا امید را در بین شهروندان ایجاد و مشارکت عمومی را برای بهبود و حل مشکلات شهری داشته باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up