• شناسه خبر : 40379
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1399 - 01:51

اکبر بهنامجو در حاشیه نشست با مدیر عامل آبفای کشور اظهار داشت: این اعتبارات از  محل تبصره ۵۶ ،منابع داخلی شرکت و بودجه عمومی دولت…

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو در حاشیه نشست با مدیر عامل آبفای کشور اظهار داشت: این اعتبارات از  محل تبصره ۵۶ ،منابع داخلی شرکت و بودجه عمومی دولت تامین اعتبار شد.

وی بیان کرد: مبلغ ۱۶۰ میلیارد تومان برای تصفیه خانه فاضلاب اردبیل که عملیات اجرایی آن آغاز شده اختصاص یافت.

استاندار اردبیل تصریح کرد: برای خط انتقال فاضلاب ،مبلغ ۶۰ میلیارد تومان  و برای تکمیل فاضلاب شهر خلخال ، مبلغ ۷۰ میلیارد تومان جذب شد.

بهنامجو با اشاره به مقدمات و برنامه ریزی های لازم برای برخی  پروژه های آب و فاضلاب گفت: عملیات اجرایی این پروژه ها بعد از برنامه ریزی و انجام مقدمات در سال ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.

وی گفت: برای عملیات تکمیلی فاضلاب شهر نیر ،کوثر،بیله سوار و پارس آباد ،تصفیه خانه شهر تازه کند گرمی و خط انتقال آن، از محل اعتبارات ماده ۵۶ و بنیاد علوی و منابع داخلی شرکت به مبلغ ۱۸۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شد.

استاندار اردبیل بیان کرد: مطالعات مرحله نهایی تا هفته آینده توسط  برنامه و بودجه  انجام و جهت تکمیل آن مراحل قانونی طی می‌شود.

بهنامجو از انجام فراخوان برای آبرسانی به مجتمع خروسلو در پارس آباد و سبلان در مشگین شهر و موران در گرمی به مبلغ ۱۶۰ میلیارد تومان خبر دار و افزود:  این اعتبارات در سفر رئیس جمهور مصوب شده بود ،تامین و در حال فراخوان است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up