• شناسه خبر : 40448
  • تاریخ انتشار : 21 آبان 1399 - 12:07

سرهنگ پاسدار اصغر عباس‌زاده صبح امروز در نشست ویدئوکنفرانسی هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج در اردبیل اظهار داشت: اهمیت به اجرای برنامه‌های بسیج به عنوان یکی…

رزمنده سپاه

سرهنگ پاسدار اصغر عباس‌زاده صبح امروز در نشست ویدئوکنفرانسی هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج در اردبیل اظهار داشت: اهمیت به اجرای برنامه‌های بسیج به عنوان یکی از اولویت‌های مهم سپاه و بسیج استان است که در این زمینه تمرکز بیشتری بر روی نسل جوان و امروزی وجود دارد.

وی با اشاره به این که برنامه‌های متنوع و مختلفی در سطح استان برگزار می‌شود بیان کرد: به همین منظور برگزاری ۳۰۰ ویژه برنامه در سطح استان در نظر گرفته شده و خدمات‌رسانی در عرصه‌های مختلف به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار است.

معاون فرهنگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: خدمت بی‌منت به مردم در عرصه‌های مختلف یک اولویت اساسی است و در این زمینه با توجه به وضعیت خاص امسال شرایط برگزاری ویژه برنامه‌های هفته بسیج نیز به صورت متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در نظر گرفته شده است.

عباس‌زاده ادامه داد: اهمیت به اجرای برنامه‌های با شرایط روز یکی از اهداف اصلی ما است و در این زمینه برگزاری گردهمایی بسیجیان سلحشور با ندای انقلابی در دستور کار قرار گرفته و یکی از محورهای اصلی برنامه‌های ما توزیع اقلام بهداشتی و خدمات‌رسانی در مناطق محروم توسط اکیپ‌های پزشکی بسیج است.

وی اظهار کرد: اهمیت به ایجاد شادابی و نشاط در فعالیت بسیج به خصوص در وضعیت کنونی از اهم مواردی است که با هدف ایجاد همدلی و وحدت مبنای کار است و بسیجیان باید دارای این خصوصیات باشند و برای تداوم راه انقلاب و پاسداری از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تلاش کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up