• شناسه خبر : 41688
  • تاریخ انتشار : 04 آذر 1399 - 02:47

رئیس کل و فرمانده پایگاه مقاومت شهدای قوه قضاییه دادگستری استان اردبیل از راه‌اندازی پایگاه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در شورای حل اختلاف مرکز استان خبر داد.

ناصر عتباتی

 

ناصر عتباتی در آیین افتتاح پایگاه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در شورای حل اختلاف مرکز استان و بازدید از پایگاه مقاومت بسیج جندالله محله خاتم النبی اظهار داشت: شهادت سردار دلها درپاسی از نیمه شب، در مکانی غریب و نحوه شهادت باعث سرافرازی و عزت جهان اسلام و بالاخص شیعه در جهان گردید و بارزترین نمونه شخصیت بسیجی واقعی در عصر کنونی شد.

وی در سومین روز هفته بسیج با شعار ” بسیج ، سبک زندگی اسلامی ایرانی” ضمن تاکید بر رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: روحیه خستگی‌ناپذیری سردار دلها در وصول به حداکثر نتیجه مطلوب با حداقل امکانات در تمامی زمینه‌ها بهترین سرمشق برای بسیجیان در خدمتگزاری به آحاد مردم است تا در تمامی زمینه‌های مدیریتی، اجرا، طراحی و برنامه‌ریزی از تفکر بسیجی استفاده نمایند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: شجره طیبه بنیانگذاری شده توسط امام راحل (ره) نه تنها در۸ سال دفاع مقدس کارآمد بود بلکه این روحیه و تفکر باعث دستاوردهای بسیار عظیمی در زمینه های مختلفی چون علمی ، دفاعی و نظامی بوده است و در شرایط بحران نیز به کار نظام آمده است.

عتباتی تصریح کرد: لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا و همچنین گشت‌های محله محور بسیج نمونه دیگر از این تفکر الهی می‌باشد که باعث ایجاد امنیت روانی در جامعه شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up