• شناسه خبر : 41698
  • تاریخ انتشار : 04 آذر 1399 - 02:15

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سیم کابل برق و مخابرات و کشف ۵۰ فقره سرقت در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد.

دستگیری

سردار هوشنگ حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در پی وقوع چندین فقره سرقت در مناطق روستایی و محدوده های شهری استان اردبیل که موجب قطع برق و ایراد خسارت به اموال عمومی شده بود، موضوع با هدف کشف سرقت ها به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: در اجرای این عملیات ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان اردبیل موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار حرفه ای سیم کابل برق و مخابرات شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: متهم که با همکاری یک مالخر اموال مسروقه، اقدام به سرقت سیم کابل برق و مخابرات می کردند، با هماهنگی قضائی در عملیات ضربتی توسط ماموران دستگیر شدند.

حسینی با اشاره به انجام بازجویی‌های پلیسی از سارق اظهار داشت: با ارائه دلایل و مستندات قانونی سارق لب به سخن گشوده و به ارتکاب ۵۰ فقره سرقت اعتراف کرد که ارزش اموال مسروقه کشف شده بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال است و همچنین در ادامه تحقیقات پلیسی سارق به سرقت ۴ خودرو نیز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی اردبیل با اشاره به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: در حال حاضر با اقدامات پلیس، دستگاه قضائی، نهادهای امنیتی و همکاری مردم امنیت خوبی در استان برقرار بوده و پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان مصمم و جدی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up