• شناسه خبر : 42446
  • تاریخ انتشار : 12 آذر 1399 - 02:04

ناصر عتباتی پیش از ظهر امروز در جلسه رفع مشکلات سدمخزنی تازه‌کند انگوت اظهار داشت: در حالی که پروژه عمرانی سد تازه‌کند انگوت تقریباً به…

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی پیش از ظهر امروز در جلسه رفع مشکلات سدمخزنی تازه‌کند انگوت اظهار داشت: در حالی که پروژه عمرانی سد تازه‌کند انگوت تقریباً به اتمام رسیده اما مشکلات حقوقی آب منطقه‌ای و میراث فرهنگی آبگیری این سد را با تأخیر مواجه کرده است.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر در راستای حل مشکلات مربوطه تصمیمات مناسب و اساسی اتخاذ شود و مشکلات حقوقی این دو دستگاه اجرایی برای بهره برداری بدون تعلل از این پروژه محقق شود که در این زمینه تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی برای برطرف‌سازی مشکلات حقوقی یک اولویت اساسی است و در این زمینه برنامه‌ریزی برای تحقق اهداف مورد نظر اولویت اساسی است که امید می‌رود برنامه‌ریزی در این زمینه محقق شود.

عتباتی از ورود دستگاه قضائی استان برای حل مشکلات کم‌آبی منطقه نیز خبر داد و تصریح کرد: در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای حل مشکلات مربوطه در اولویت قرار گرفته و هر چه سریع‌تر تصمیمات لازم و اساسی در راستای حل مشکلات مربوطه انجام خواهد یافت.

وی اظهار کرد: آبگیری این سد در روزهای آینده یکی از اهدافی است که با جدیت و اهتمام جدی به دنبال آن هستیم و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما دستیابی به اهداف مورد نظر برای تحقق اهداف مورد نظر است که باید مورد توجه واقع شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up