• شناسه خبر : 43183
  • تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 - 01:47

داود شایقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: استان اردبیل با بالاترین نرخ افزایش اعتبارات هزینه‌ای در سال ۱۴۰۰ رتبه نخست…

پول حقوق

داود شایقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: استان اردبیل با بالاترین نرخ افزایش اعتبارات هزینه‌ای در سال ۱۴۰۰ رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: اعتبارات هزینه‌ای استان اردبیل در سال جاری سه هزار و ۲۶۵ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که این رقم در لایحه بودجه سال آینده پنج هزار و ۴۳۵ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال پیش‌بینی شده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: در سال جاری هیچ مشکلی در پرداخت اعتبارات جاری اعم از پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و منابع هزینه‌ای دستگاه‌های اجرایی وجود ندارد.

شایقی بیان کرد: با رشد ۶۶.۵ درصدی اعتبارات هزینه‌ای و ۷۸ درصدی اعتبارات عمرانی و تملک دارایی در سال آینده استان اردبیل شرایط مناسبی را در مقایسه با استان‌های هم‌تراز خواهد داشت.

وی ادامه داد: استان اردبیل در مقایسه با استان‌های هم‌تراز نظیر همدان، زنجان، چهارمحال و بختیاری رتبه بالاتری را در جذب اعتبارات ملی دارد.

شایقی افزود: این استان همچنین در توزیع اعتبارات عمرانی و سرجمع توزیع این منابع، در ردیف  استان بیستم قرار دارد و در برخی از موارد با در نظر گرفتن طرح‌های ملی این رتبه تا پانزدهم در نوسان بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up