• شناسه خبر : 43257
  • تاریخ انتشار : 23 آذر 1399 - 02:36

علی نیکزاد اظهار داشت: پیگیری و تسریع در اجرای طرح‌های راهسازی یکی از اولویت‌های اساسی ما است و بنابراین در راستای رایزنی‌های انجام یافته با…

مجلس

علی نیکزاد اظهار داشت: پیگیری و تسریع در اجرای طرح‌های راهسازی یکی از اولویت‌های اساسی ما است و بنابراین در راستای رایزنی‌های انجام یافته با وزیر راه و شهرسازی مقرر شده تا صدور دستور تخصیص یک هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه سرچم – اردبیل محقق شود.

وی با اشاره به این که قرارگاه خاتم در این زمینه کمک شایانی را انجام داده است بیان کرد: درصدد هستیم چهار بانده کردن سرچم – اردبیل را از دو طرف اردبیل و زنجان محقق کرده و به این شکل در راستای توسعه پروژه‌های راهسازی به شکل موفق عمل کنیم.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای تعریض باند محور سرچم – اردبیل نیز در دستور کار است که به همین منظور اقدامات لازم در این زمینه انجام یافته و تمام سعی و تلاش ما تحقق اتمام پروژه‌های عمرانی و راهسازی است.

نیکزاد تصریح کرد: ۴۰ کیلومتر از ۱۸۰ کیلومتر این جاده که دارای تونل است دوبانده خواهد بود که به همین منظور از ظرفیت پیمانکاران مجرب و متخصص استفاده می‌کنیم و رایزنی‌های لازم برای استفاده از تجربیات موفق استفاده خواهد شد.

وی اظهار کرد: از هیچ تلاشی برای ادامه فعالیت این پروژه دریغ نخواهیم کرد و تمام اهتمام و جدیت ما برنامه‌ریزی در این زمینه است تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این راستا دست یافته و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up