• شناسه خبر : 44814
  • تاریخ انتشار : 08 دی 1399 - 02:41

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: به دلیل بارش برف سنگین و کولاک شدید در مناطق صعب‌العبور بازگشایی راه ۲۵۰ روستای اردبیل در دستور کار است.

برف جاده

علی صبحی صبح امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی مشگین‌شهر اظهار داشت: به دلیل بارش برف سنگین و کولاک شدید در مناطق صعب‌العبور بازگشایی راه ۲۵۰ روستای اردبیل در دستور کار است.

وی با اشاره به این کولاک شدید بسیاری از محورهای کوهستانی اردبیل را در برگرفته است بیان کرد: با توجه به کولاک شبانه و شدیدی که محورهای مواصلاتی استان را در برگرفته در محور اردبیل – سرچم تردد خودروها به سختی در حال انجام است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: در صورت ضروری نبودن سفرها پرهیز از تردد نابه‌جا در مسیرهای کوهستانی و صعب‌العبور در دستور کار است و در این زمینه درصدد هستیم شرایط مناسبی را برای راهداران فراهم کنیم.

صبحی تصریح کرد: بازگشایی راه‌های اصلی و فرعی و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان و ترددکنندگان اولویت اساسی برای ما است و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما بر این است که در صورت ضروری نبودن سفرها از این اقدام جلوگیری به عمل آید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up