• شناسه خبر : 45235
  • تاریخ انتشار : 13 دی 1399 - 10:09

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری متهم فراری پرونده آدم ربایی و تجاوز در گرگان دستگیر شد.

تجاوز جنسی

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری متهم فراری پرونده آدم ربایی و تجاوز در گرگان دستگیر شد.

فرزاد تاجره اظهار کرد: کارآگاهان جرائم جنایی پلیس آگاهی گلستان موفق شدند، متهم دوم پرونده آدم ربایی گرگان را بعد از دو روز تعقیب و گریز و انجام اقدامات پلیسی ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه امروز (شنبه) دستگیر کنند.

وی توضیح داد: بعد از شناسایی متهم، یک اکیپ پلیس به محل اختفای متهم اعزام شده و وی را به مقر پلیس منتقل کردند.

تاجره ادامه داد: این فرد در ابتدا منکر جرم خود شد اما در ادامه با روبرو شدن با شاکیان و ادله پلیس به جرم خود اعتراف کرد و پرونده وی به دادسرا اعزام شد.

وی با بیان اینکه متهم راهی زندان شد، گفت: تحقیقات بیشتر در خصوص این پرونده ادامه دارد.

گفتنی روز پنج شنبه هفته گذشته، با اعلام شکایت چند بانوی گرگانی مبنی بر زورگیری بررسی این امر به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۳ گرگان قرار گرفت و یک متهم ۲۴ ساله دستگیر شد.

در این پرونده متهمان در نقاط خلوت و تاریک گرگان پرسه زنی کرده و در فرصتی مناسب، طعمه‌های خود را که بانوان تنها بودند شناسایی و با تهدید و زور آنها را به اطراف شهر برده و پس از رسیدن به امیال شیطانی خود و زورگیری، آن ها را رها می‌کردند.

متهمان از اعمال شنیع خود فیلم تهیه کرده و قربانیان را تهدید کرده بودند که در صورت شکایت تصاویر آنها را پخش خواهند کرد.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان در این خصوص گفته بود: با توجه به اهمیت موضوع و امکان افزایش تعداد شاکیان، پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفته است لذا از افرادی که به این شیوه مورد زورگیری قرار گرفته‌اند تقاضا داریم به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up