• شناسه خبر : 45363
  • تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 05:52

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: سوداگران مرگ بدانند تشکیلات قضایی استان در زمینه برخورد قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر هیچ مماشاتی نخواهد داشت و در این زمینه هیچ خط قرمزی متصور نیست.

مواد مخدر تریاک

 

سید عبدالله طباطبایی اظهار داشت: با پیگیری‌ های انجام شده از جانب دادسرای مرکز استان و با صدور دستورات لازم قضائی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مقدار ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر متهم با صدور قرار مناسب راهی زندان شدند.

وی افزود: سوداگران مرگ بدانند تشکیلات قضایی استان در زمینه برخورد قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر هیچ مماشاتی نخواهد داشت و در این زمینه هیچ خط قرمزی متصور نیست.

دادستان جدید عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ضمن تشکر از فعالیت ‌های همکاران قضایی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در برخوردهای جدی و قانونی با چنین سوداگران مرگ تصریح کرد: به شدت با متهمان و فعالان در این حوزه برخورد می ‌شود.

طباطبایی افزود: از خانواده‌ ها انتظار داریم در این زمینه هوشیار باشند تا افراد در دام اعتیاد گرفتار نشوند چرا که دشمنان و استکبار جهانی در این راستا سرمایه ‌گذاری عظیمی داشته ‌اند و از عموم هم ‌استانی ‌ها نیز تقاضا داریم نهایت دقت و حساسیت را در امر افزایش آسیب‌ های اجتماعی داشته باشند و توصیه ‌های داده شده در این زمینه را نادیده نگیرند.

وی افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت ورود پیدا کرده و متخلفان را به سزای اعمالشان برسانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up