• شناسه خبر : 45835
  • تاریخ انتشار : 23 دی 1399 - 10:55

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از جذب پانزده هزار و ۷۹ مشترک جدید گاز طبیعی طی نه ماهه نخست سالجاری در استان خبر داد.

گاز

سردار اسماعیلی ، این اقدام شرکت گاز را در راستای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و افزایش ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرها و روستاهای تازه گازدار شده برشمرد و گفت: تمامی ۲۹ شهر استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و قریب به اتفاق مشترکین جدید در شهرها در مناطق حاشیه شهر هستند که به واسطه توسعه شهرها طی سالهای اخیر به عنوان مشترکین جدید پس از طی مراحل اشتراک پذیری از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی می افزاید: اشتراک پذیری های صورت گرفته در بخش های مختلف اعم از خانگی، تجاری و عمومی بوده که در روستاهای استان طی نه ماهه نخست سالجاری بیش از پنج هزار و ۷۳۵ مشترک و طی همین مدت در شهرها بیش از نه هزار و ۳۴۴ مشترک جدید جذب شده اند که با احتساب این میزان ، تعداد کل مشترکین گاز طبیعی در استان اردبیل به ۵۰۴ هزار و ۸۶۵ مشترک رسیده است.

اسماعیلی در ادامه به آمار عملکرد شرکت گاز استان در دولتهای نهم و دهم اشاره نمود و اظهار داشت:  در در سال ۱۳۹۲ و همزمان با پایان دولت دهم ۳۲۵ هزار مشترک در استان اردبیل از نهمت گاز طبیعی بهره مند بودند که این میزان در دولتهای یازدهم و دوازدهم و با همت و تلاش دولتمردان تدبیر و امید  به ۵۰۴ هزار و ۸۶۵ مشترک رسید که شاهد رشد ۵۵ درصدی هستیم.

اسماعیلی همچنین به ضریب نفوذ گاز طبیعی در مناطق محروم و روستاهای استان گریزی زد و  گفت : با همت و تلاش خادمین ملت در مجموعه شرکت گاز استان اردبیل در مجموع تاکنون بالغ بر ۵۰۴ هزار و ۸۶۵ مشترک در سطح استان مصرف کنندگان  گاز طبیعی هستند که تعداد ۳۷۰ هزار و ۱۳۳ مشترک شهری و ۱۳۴ هزار و ۷۳۲ مشترک هم روستایی با ضریب نفوذ ۹۵ درصد می باشند.

اسماعیلی به ارتقاء سطح کیفی خدمات  شرکت گاز نیز اشاره نمود و افزود : شرکت گاز استان اردبیل با اتمام عملیات توسعه گازرسانی در آینده ای نزدیک و همسو با سیاست های شرکت ملی گاز در راستای کیفی سازی خدمات ، توسعه خدمات الکترونیک و استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی، پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، GIS، ، مرکز پیام و امداد متمرکز، ارایه ۲۲ خدمت بصورت الکترونیکی ، سامانه مکانیزه رسیدگی به شکایات، نرم افزار موبایلی همراه خدمات مشترکین و ….. را در جهت افزایش رضایتمندی همشهریان و مشترکین گرامی به انجام رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در پایان  از همه مشترکین به ویژه مشترکین جدید درخواست کرد تا با رعایت نکات ایمنی و همچنین مصرف بهینه گاز طبیعی، شرکت گاز را در خدمت رسانی پایدار یاری نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up