• شناسه خبر : 45981
  • تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 08:17

معاون بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: بسیج سازندگی در اجرای طرح‌های مختلف واکسیناسیون دام و طیور، سمپاشی دام و اماکن دامی به منظور مبارزه با بیماریهای انگلی دام و ضد عفونی جایگاههای نگهداری دام با دامپزشکی همکاری دارد.

رزمنده سپاه

سرهنگ عباس نوظهور در جلسه هم اندیشی و نشست مشترک با معاون  بسیج سازندگی در اردبیل اظهار داشت: بسیج سازندگی یک ساختار و تشکلی است که به لحاظ کارکرد خیلی گسترده است و خدمت رسانی مهمترین ویژگی این نهاد است که سبب شکوفایی اقتصادی می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی از سالهای گذشته در راستای ارائه خدمات به روستائیان و دامداران منطقه و در اجرای طرح‌های مختلف واکسیناسیون دام و طیور، سمپاشی دام و اماکن دامی به منظور مبارزه با بیماری‌های انگلی دام و ضد عفونی  جایگاههای نگهداری دام با دامپزشکی همکاری کرده است، افزود موضوع امنیت غذایی در جامعه بسیار مهم است و همه باید در راستای آن تلاش کنیم.

معاون بسیج سازندگی استان اردبیل تصریح کرد: مجموعه بسیج سازندگی به عنوان سربازان ولایت در راستای تعامل و هم افزایی به منظور دستیابی به سلامت و امنیت غذایی جامعه آمادگی کامل دارند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهند کرد.

وی بر ضرورت آموزش‌های لازم به بسیجیان با هماهنگی اداره کل دامپزشکی  تاکید کرد و افزود: ضرورت دارد قبل از اجرای طرحها به عوامل اجرایی این نهاد آموزشهای لازم داده شود تا خدمت رسانی به مردم بهتر و آسانتر انجام شود.

نوظهور بیان کرد: خدمت به روستائیان و دامداران  مخصوصا در مناطق محروم  و دور افتاده و صعب العبور جزء اولویت‌های بسیج سازندگی است و بدون شک تعامل سازنده این دو ارگان نقش مهمی در این راستا ایفا می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up