• شناسه خبر : 46296
  • تاریخ انتشار : 30 دی 1399 - 12:14

فرمانده انتظامی “شیراز” گفت: مرد جوان دارای اختلالات روانی که در یکی از خیابان‌های شیراز قصد خودکشی داشت، با اقدام به موقع پلیس از این اقدام منصرف شد.

خودکشی

سرهنگ “فرج شجاعی” با اعلام این خبر بیان کرد: مأموران کلانتری “۳۱ جنت” شهرستان شیراز حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، مشاهده کردند جوانی در طبقه سوم لبه پنجره ایستاده و قصد خودکشی دارد که بلافاصله پس از هماهنگی با مراجع قضائی و اطلاع به سازمان های امدادی، مدیریت صحنه را بر عهده گرفتند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد جوان ۲۹ ساله دارای اختلالات شدید اعصاب و روان است و به علت اختلاف خانوادگی قصد خودکشی دارد.

فرمانده انتظامی “شیراز” اظهار داشت: ماموران با آرامش و فن بیان مناسب موفق شدند وی را از این اقدام منصرف و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، آن را به بیمارستان اعصاب و روان انتقال دهند.

سرهنگ “شجاعی” با بیان اینکه وضعیت فعلی این فرد رضایت بخش اعلام شده است به خانواده‌ها توصیه کرد: با گفتگو و استفاده از مشاوران مجرب مشکلات بین اعضای خانواده را حل و فصل کنند تا از بروز رفتارهای پرخطر این چنینی پیشگیری شود.عضو گروه واتساپ اول فارس شویددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up