• شناسه خبر : 46544
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1399 - 06:54

استاندار اردبیل گفت: از ظرفیت خیرین سلامت در توسعه خدمات بهداشتی و درمانی استان استفاده ‌شود.

دندانپزشک

 

اکبر بهنام‌ جو در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی دندانپزشکی بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل اظهار داشت: از ظرفیت خیرین سلامت در توسعه خدمات بهداشتی و درمانی استان استفاده ‌شود.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ همدلی برای غلبه بر مشکلات افزود: اقدامات خیرین در ایجاد کلینیک دندانپزشکی و حمایت از کودکان سرطانی کاری پر ارج بوده و شایسته قدردانی است و وجود افراد نیکوکار در جامعه بر رواج اندیشه و فرهنگ خیرخواهی موثر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت ‌ها و اقدامات بنیاد حمایت از کودکان سرطانی افزود: این بنیاد توانسته اقدامات مناسب در حل مشکلات درمانی بیماران سرطانی استان انجام داده و دانشگاه نیز برای حمایت‌ ها و نیازهای درمانی این بنیاد، آمادگی لازم را دارد.

۲۰ دندانپزشک در سطح استان با این بنیاد همکاری دارند

در این مراسم، رئیس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ‌های انجام شده در این مرکز گفت: ۲۰ دندانپزشک در سطح استان با این بنیاد همکاری دارند.

جواد قرآن نویس با اشاره به اقدامات انجام شده خیرین در استان افزود: خیرین استان در زمینه ‌های مختلف از جمله مدرسه سازی و پرداخت هزینه درمانی کودکان سرطانی زیر ۱۸ سال از ساخت ۳۴۰ باب مدرسه با مشارکت خیرین در استان از سال ۸۸ تاکنون مشارکت داشته ‌اند و اکنون نیز با همت این خیرین مبلغ ۷۴۰ میلیون تومان کمک مالی به بیمارستان بوعلی بابت ارائه خدمات به کودکان سرطانی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تعداد کودکان تحت پوشش این بنیاد در بخش سرطانی و بی سرپرست ۲ هزار و ۱۰۰ نفر است، تصریح کرد: با راه ‌اندازی این کلینیک تلاش خواهیم کرد تمام خدمات با مشارکت خیرین و پزشکان برای افراد تحت پوشش به صورت کاملا رایگان ارائه شود.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل امروز با حضور استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خیرین سلامت استان افتتاح شد.

در پایان این مراسم به ۳ نفر از خیرین سلامت استان به ‌دلیل کمک های خیرخواهانه، نشان عالی بنیاد اهدا شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up