• شناسه خبر : 56827
  • تاریخ انتشار : 18 شهریور 1400 - 09:44

ابراهیم صفری گفت: در گزینش نیروهای اجرائیات شهرداری از کارکنان مورد اطمینان استفاده شود و اینگونه نباشد که در این بخش افراد عصبانی مشغول بکار باشند.

ابراهیم صفری

ابراهیم صفری در چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل در خصوص درگیری عوامل اجرائیات شهرداری با مسببین سد معبر در سطح شهر عنوان کرد: متاسفانه گاها عوامل شهرداری را مسبب درگیری ها می دانند، اما در درگیری عوامل اجرائیات با عاملان سد معبر تنها شهرداری مقصر نیست.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل بر انتخاب افراد شایسته و با اخلاق در بخش اجرائیات شهرداری تاکید کرد.

وی با طرح این سوال که چرا تاکنون عوامل اجرائیات شهردرای با بازاریان یا سایر اقشار درگیری که موجب ضرب و جرح شده باشد نداشته اند!، ادامه داد: عوامل اجرائیات در بسیاری از موارد مورد بی لطفی قرار گرفته اند و باید شرایط آنان را نیز در اغلب موارد درک کنیم چرا که این قشر برای رفاه مردم در عبور و مرور آسان تلاش می کنند.

نیروهای فصلی در بخش اجرائیات شهرداری بکارگیری نشود

صفری گفت: توصیه می کنم برای بخش اجرائیات شهرداری از نیروهای فصلی استفاده نشود تا هر روز افراد تازه وارد که شیوه برخورد با دستفروشان و … را تجربه نکرده اند موجب وقوع حوادث منجر به ضرب و جرح نشوند.

وی ضمن قدردانی از افرادیکه با خوشرویی و اخلاق حسنه در بخش اجرائیات فعالیت می کنند، تصریح کرد: عوامل اجرائیات مامور به انجام وظیفه هستند اما این ماموریت نباید در مواردی موجب پایمال شدن حقوق شهروندان و اهانت به آنان شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up